Krauterhof İnceltici ve Sıkılaştırıcı Vücut Jeli

Krauterhof

İnceltici ve Sıkılaştırıcı Vücut Jeli


Krauterhof İnceltici ve Sıkılaştırıcı Vücut Jeli cildi sıkılaştırmak için özel olarak oluşturulmuş inceltici bir kompleks içerir. Düzenli kullanımla cildin sıkılaşmasında ve elastikiyetinde gözle görülür bir etki oluşturur. Kullanım sonrasında taze ve hoş bir his bırakır.

Kullanım: Krauterhof İnceltici ve Sıkılaştırıcı Vücut Jeli’ni kullanırken masaj ile desteklemek büyük önem taşır. Problemli bölgeye ihtiyaç duyulan miktarda kullanılarak dairesel hareketlerle bir süre masaj yaparak uygulamak ürünün emilimini ve etkisini hızlandıran önemli bir noktadır.

Kullanım Alanı: Karın, basen, kol ve üst bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Carnitine: Carnitine her hücrede yer alan, vitamin benzeri önemli bir maddedir. Bu doğal içerik madde “yağ yakıcı” madde olarak bilinmektedir. Vücutta bulunan yağ rezervlerini Mitokondri’de enerjiye dönüştürür. Mitokondri hücrede enerji üreten organeldir. Gerçekleşen yağ kaybı sonucu ortaya çıkan yağ asitlerini taşır ve bu yağ asitleri enerjiye dönüşür.
  • Guarana: Dünyada en fazla kafein içeren bitkidir. İçerdiği kafein ile yağ hücrelerini kırarak cildin daha pürüzsüz ve düzgün görünmesine yardımcı olur. Kafein, selülitin olduğu bölgedeki suyu emerek cildi sıkı ve gergin tutar ve böylece pürüzsüz bir görünüm sağlar.
  • Pantenol: Cilt için mükemmel bir etken maddedir. Özellikle gergin ciltlerde su tutucu özelliği ile etikilidir. Cildin iyi bir şekilde nemlenmesini sağlar ve nemlenmiş cilt daha sağlam bağlara sahip olur. Cilde doğal bir denge sağlar.
  • Bisabolol: Bisabolol papatyanın temel yağından elde edilir. Cildi yenileyici ve sakinleştirici özelliği bulunur. Hassas, tahriş olmuş ve lekeli ciltlerde etkilidir.
  • Sarmaşık: Cildin elastikiyet ve sıkılığını arttırmaya yarayan doğal bir aktif madde olduğundan, kolajen ve elastin sentezini hızlandırarak cilde esneklik kazandırır ve aynı zamanda dokulardan fazla suyun, ödemin atılmasına yardım eder.
  • At Kuyruğu: Yağ dokularını eritmeye yardımcı etken bir maddedir.
  • Su Yosunu: Selülite karşı etkili bir bitkidir. Yağ asitlerinin enerjiye dönüştürülmesini destekler.