Max Factor Colour Elixir Marilyn Monroe Ruj Koleksiyonu

Max Factor

Colour Elixir Marilyn Monroe Ruj Koleksiyonu


Max Factor Marilyn Monroe Ruj Koleksiyonu ile kadınlar artık kendileri için yaratılan kırmızılarla hem özgüvenli hem göz kamaştırıcı hissedecek. Marilyn Monroe’nun imzası olan ‘Yakut Kırmızısı’ rengindeki dudakları Max Factor’ün yeni koleksiyonuna ilham oldu. Dört farklı kırmızı tondan oluşan ruj koleksiyonu ile kadınların dudakları evrim geçirecek. Renk Teknolojisi kullanarak uzmanlar tarafından oluşturulan bu dört ton arasında her kadına uyacak en az bir kırmızı yer alıyor. Aynı zamanda bu renkler farklı cilt tonlarıyla da uyum sağlıyor. Turuncu, mavi ve mor alt tonları kullanılarak oluşturulan bu renkler, kırmızının her kadında kendini göstermesi ve göz kamaştırıcı bir dönüşüm yaratması amacıyla tasarlanmıştır. Doğru kırmızıyla kadınlar tamamen kendilerine özel, cesur dudaklara sahip olarak makyajlarını anında daha alımlı hale getirebilirler. 

Marilyn Ruby Red – İlham perisi Marilyn’
Marilyn’in sevdiği orijinal ton olan bu ikonik renk, Marilyn ve ikonik kırmızı dudaklarından ilham alınarak oluşturulan cesur ve gerçek bir kırmızıdır. 

Marilyn Sunset Red – Sıcak cilt tonları 
Sunset Red, sıcak ve esmer cilt tonlarında kendini gösterecektir. Güzel, koyu turuncu ve kırmızı bir rengi vardır. 

Marilyn Berry – Soğuk cilt tonları
Bu kırmızı, solgun ve soğuk cilt tonları için uygundur. Mavinin alt tonları soğuk ten rengini tamamlar. 

Marilyn Cabernet – Koyu cilt tonları 
Bu rujun zengin, koyu kırmızıları ve mor alt tonları koyu cilt tonları için mükemmeldir. Lüks ve sert kırmızı şaraplar gibi.