NIVEA Q10 Kırışık Karşıtı CC Krem

NIVEA

Q10 Kırışık Karşıtı CC Krem


NIVEA Q10 Kırışık Karşıtı CC Krem, güçlü aktif içerikleriyle cilt kusurlarını kapatıyor, kırışıkları azaltıyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Cildin doğal yapısında da bulunan ancak yaş ilerledikçe azalan koenzim Q10, hücrelerin kendini yenilemesi için gerekli enerjiyi sağlarken; kreatin enerjiyi depolayıp ihtiyaç anında açığa çıkarıyor. Mineral renklendiriciler ise pürüz, leke, yorgunluk belirtisi, renk farklılığı ve kırmızılık gibi cilt kusurlarını örtüyor.

Güçlü aktif içerikleri buluşturan Q10 CC Krem, aynı zamanda etkin şekilde cildi nemlendiriyor. Doğal cilt tonuna mükemmel uyum sağlayan NIVEA Q10 Kırışık Karşıtı CC Krem, 15 faktörlü güneş koruması sayesinde, zararlı UVA ve UVB ışınlarına bağlı kırışık oluşumuna karşı da koruma sağlıyor. Cilde anında daha genç, sağlıklı, aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

  • CC Krem Nedir?
    Zamanla yarışan kadınların en çok sevdiği ürünler, sundukları pratik çözümlerle hayat kurtarıcı olanlardır. CC kremler son günlerde bu ürünlerin başında geliyor. Gelin CC kremleri daha yakından tanıyalım.