NIVEA Sun Bebekler İçin Güneş Sütü

NIVEA Sun

Bebekler İçin Güneş Sütü


Bebeğinizin hassas cildini güneş yanıklarına ve güneş ışınlarına bağlı tahrişlere karşı korur.Bebeklerin cildinin güneş ışınlarına karşı koruması yeterince gelişmediği için doğrudan güneş ışınlarına maruz kalması çok tehlikelidir. Hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilen NIVEA Sun Bebekler için Güneş Sütü GFK 50+; bebeğinizin cildini güneş yanıklarına ve güneş ışınlarına bağlı tahrişlere karşı ciltle uyumlu şekilde korur.                     
Güneş allerjisi riskini en aza indirir. Parfüm, boya, alkol içermez. 

NASIL ETKİ EDER:
Mineral filtre UV sistemi ile etkin koruma sağlarken içeriğindeki Pantenol ve gliserin ile cildi besler ve kuruluğunu önler. Suya karşı ekstra dayanıklıdır.                                                                                                                                 

NASIL KULLANILIR: Bebeklerin güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin. Yoğun öğle güneşinden sakının. Küçük bebeklerin doğrudan güneş ışınına maruz kalmamasına dikkat edin. Koruyucu kıyafetler (şapka, t-shirt, şort) giymenin yanı sıra yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünleri özellikle güneşe maruz kalan bölgelerde (yüz, kollar, bacaklar) yoğun olarak kullanın. Gözler ve kıyafetler ile temasından kaçının.