NIVEA Sun Çocuklar İçin Güneş Spreyi 50 GFK

NIVEA Sun

Çocuklar İçin Güneş Spreyi 50 GFK


Ciltte emildikten sonra kaybolan yeşil renkli eğlenceli sprey sayesinde her bölgeye sıktığınızdan emin olabilirsiniz. Gelişmiş UVA/UVB filtre sistemi ile hassas çocuk cildini anında ve uzun süreli koruma altına alır. Suya karşı uzun süre dayanıklıdır. Güneşe karşı hassas ve ince çocuk cildi için özel olarak geliştirilmiş NIVEA SUN Çocuklar için Güneş Spreyi, sahip olduğu dengeli UVA ve UVB filtresi ile güneş yanıklarının yanı sıra, uzun vadeli cilt hasarlarına karşı da güvenli koruma sağlamakta ve güneşe bağlı alerji riskini asgari düzeye indirmektedir.

NASIL ETKİ EDER:
Suya dayanıklı EKSTRA koruma ile çocuk cildinin doğal UV korumasını güçlendirir. Renkli losyonu sayesinde, vücudun her tarafına sürülüp sürülmediği anlaşılmaktadır. Cilde ilk sürüldüğünde renkli olan losyon, daha sonra ciltte herhangi bir renk bırakmaz.

NASIL KULLANILIR:
Güneşe çıkmadan önce sürün. Sürüldüğü andan itibaren koruma sağlar. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulamayı sık sık tekrar edin. Yoğun öğle güneşinden kaçının. Küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin ve koruyucu kıyafetlerin (şapka, t-shirt, şort) yanı sıra, yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünleri özellikle güneşe maruz kalan bölgelerde (yüz, kollar, bacaklar) yoğun olarak kullanın. Kıyafetlerle temas ettirmeyin. Gözlere püskürtmeyin.