NIVEA Sun Karoten İçeren Güneş Sütü 6 GKF

NIVEA Sun

Karoten İçeren Güneş Sütü 6 GKF


Karoten Özü ile geliştirilmiş cilde kolayca sürülebilen hafif formülü cildin altın görünümünde bir bronzluk kazanmasını sağlar, aynı zamanda cildi güneş yanığına ve erken cilt yaşlanmasına karşı korur.NIVEA Sun Karoten İçeren Güneş Sütü, içeriğindeki havuç özü ile hızla kalıcı, yoğun ve çekici bir bronzluk sağlar.

NASIL ETKİ EDER:
Bakım yapan formülü cildinizi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz kılar. Bronzluğun süresini uzatır ve ışıldayan sağlıklı bir görünüm verir.UVA/UVB filtre sistemi ile güneş yanığına, erken cilt yaşlanmasına ve uzun vadede ortaya çıkabilecek cilt hasarlarına karşı anında korur. Suya dayanıklıdır. İçeriğindeki E vitamini cildi serbest radikallere karşı korur.

Nasıl Kullanılır: Her zaman güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce sürün. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulamayı sık sık tekrar edin. Yoğun öğle güneşinden kaçının. Bebeklerin ve küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin. Koruyucu kıyafetlerin yanı sıra yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanın.