background image
Alışveriş Sepetim

BEPANTHOL

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
25 ürün
filtreler
1
 

 

Bepanthol

 

Cilt bakımı konusunda uzman markalardan olan Bepanthol, cilt üzerinde üstün etkilere sahip olan ürünleriyle Watsons'ta! Her yaştan kullanıcı için zengin içerikli krem ve bakım ürünü geliştiren ünlü marka, ürünlerinin cilt sağlığını destekleyen, yenileyici ve onarıcı bakım etkileriyle de beğeni kazanıyor. Bepanthol onarıcı bakım merhemi, vücut losyonu, yüz kremi, dudak bakım kremi, güneş koruyucu bakım çeşitleri, anne ve bebek ürünleri, dikiş izi görünümünü azaltan kremler, nemlendirici kremler ve onlarca farklı bakım ürünü Watsons'ta kullanıcılarıyla buluşuyor.

 

Bepanthol Cilt Bakımı: Yumuşak ve Pürüzsüz

 

Pro-vitamin B5 içeren Bepanthol cilt bakım ürünleri, cildin hızlı bir şekilde onarılmasına ve doğal olarak yenilenmesine yardımcı oluyor. Günlük kullanıma uygun olan ürünler, el ve yüz bakımı, vücut bakımı gibi çeşitli bölgelere özel olmak üzere hazırlanarak sınıflandırılıyor. Uygulama sonrasında cildin yumuşaklık kazanmasını sağlayarak çatlak oluşumu, pullanma, kuruluk gibi problemleri gideren ürünler, cildin nemlendirilmesine de katkıda bulunuyor. Ayrıca kaşıntı gibi cilt hassasiyetleri yaşayanlar için kaşıntıları 30 dakika içerisinde giderebilen Bepanthol Sensiderm bakım kremi de tavsiye ediliyor.

 

Dermo Cilt Ürünleri ve Vücut Losyonları

 

Yağ bazlı ya da losyon türünde hazırlanan Bepanthol ürünleri, cildin bakım ihtiyacına yönelik geliştirildiği için farklı çeşitler içeriyor. 30 gr, 50 gr, 75 gr, 100 gr gibi farklı ölçülerde satışa sunulan kremler, seyahat boyu ya da klasik boy şeklinde satın alınabiliyor. Bepanthol ürünleri, paraben gibi insan sağlığı için zararlı olan maddeler de içermiyor. Özellikle hassas cilt tipine sahip olan kullanıcılar, Bepanthol krem ürünlerini tercih ederek cilt bakımlarını herhangi bir sorun yaşamadan gerçekleştirebiliyor. Tüm cilt tiplerine uyumlu olan ürünler tasarlayan Bepanthol, dermatolojik olarak test edilmiş üretimleriyle cildin rahatlamasına ve ferahlamasına da katkıda bulunuyor. B5 desteğiyle birlikte cildin derinlemesine nemlendirilmesinde etkili olan ürünler, çok kuru ciltlerde bile etkisini gösterebiliyor. Vücut losyonları ise güneş, rüzgar gibi dış etkenlere maruz kalmış ciltlerin ve dirsek, diz gibi aşırı kuru olan bölümlerin derinlemesine nemlenmesini sağlıyor. Bebekler için pişik kremi de hazırlayan Bepanthol, pişik üzerinde iyileştirici etkisi bulunan ve pişiğe karşı koruyucu tabaka oluşturan kremleriyle bebeklerin rahatlamasına yardımcı oluyor.

 

Bepanthol ile Çok Kuru Cilt Bakımı

 

Bepanthol, çok kuru ciltler için hazırladığı zenginleştirilmiş özel formülüyle ciltte bariyer oluşturuyor. Çok kuru ciltlerde yaşanan döküntüleri ve çatlakları iyileştirici etkisi bulunan Bepanthol cilt bakım kremi çeşitleri, uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Kuru ve hassas ciltler için geliştirilen Bepanthol body lotion, el ve yüz kremleri, dudak kremleri ve güneş koruyucu bakım ürünlerinin yanı sıra Bepanthol SensiDaily çok kuru cilt bakımı serisini de deneyebilirsiniz. Bepanthol markasının hazırladığı tüm cilt bakım ürünlerini Watsons'ta bulabilir, sepete ekleyerek doğru cilt bakımının keyfini sürebilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *