Antibakteriyel Islak Mendiller

Antibakteriyel ıslak mendiller günlük hayatta birçok alanda kullanılan hijyen ve bakım formüllü temizlik ürünleridir. Suya, sabuna erişmenin zor olduğu ortamlarda her an elinizin altında tutabileceğiniz Activex ıslak mendil çeşitlerini, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sterilizasyon malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Sürekli dış ortamla temas halinde bulunan elleriniz, farklı maddelerin yüzeyine dokunmak zorunda kalır. Bu şekilde özellikle mikrop ve bakterilere maruz kalan elleriniz, ıslak mendiller sayesinde kolayca temizlenir. Cildinizde yüksek koruma ve bakım sağlayan Activex formülleri; yapışkanlık, kir, ter, yağ gibi bakteri içeren faktörleri cildinizden uzaklaştırır.

Activex Antibakteriyel Islak Mendiller

Islak havlu dokusuna sahip ve steril özellikli Activex mendil çeşitlerinden cildinize ve zevkinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Aktif ve hassas bileşimli alternatifleriyle yüksek hijyen ve cilt bakımını bir arada sunan antibakteriyel mendil ürünleri, kullanıcısına çok yönlü fayda sunar. Tekli ve büyük formunda 56 adet mendil bulunan paketler oldukça ekonomiktir. Aile boyu olarak da tercih edilen 56'lı paketler, kalabalık ailelerin ve sık kullanım gerektiren ortamların gereksinimini karşılar. Dezenfektan mendil paketini cebinde veya çantasında taşımak isteyenler için özel olarak tasarlanan mini boy 3'lü antibakteriyel ıslak mendil paketleri, her an elinizin altında ve ulaşabileceğiniz yerde bulunur.

Koruma ve Bakım Etkili Dezenfektan Mendil

Bacteria Blocking System olarak geliştirilen aktif etkili yüksek koruma formülü, cildinizdeki bakterileri anında yok eder. Ellerinizin dış yüzeyle devamlı temas halinde bulunması sonucu cildinize yapışan mikropları, tek bir mendil kullanarak temizleyebilirsiniz. Dezenfektan özellikli ve aktif bileşimli hijyenik ıslak mendiller temizliğin yanı sıra güçlü nemlendirme etkisiyle cildinizin kurumasını önler. Zararlı kimyasal içermeyen ürünleri el, yüz, boyun ve ayak gibi vücudunuzun diğer bölgelerinde de güvenle kullanabilirsiniz. Alkol ve paraben gibi zararlı bileşim içermeyen antibakteriyel mendil çeşitleri cildinizde tahrişe ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyeceği için bebeklerde bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Hassas Hijyen ve Nemlendirici Bakım

Activex ıslak formülüyle güçlü etki sağlayan Bacteria Blocking System, hassas formüllü bileşimi ile nazik ciltlere ve koku hassasiyeti olan kullanıcılara uygun olacak nitelikte tasarlanmıştır. Hafif kokusuyla rahatsızlık vermeyen steril ve ıslak havlu özellikli mendil çeşidi ile mikropları ellerinizden ve cildinizden anında uzaklaştırabilirsiniz. Antibakteriyel ıslak mendiller sayesinde cildiniz nem dengesini kaybetmeden üstün hijyen teknolojisiyle korunur. Siz de kendinizi daha temiz, güvende ve bakımlı hissetmek istiyorsanız hemen Watsons'ta bulunan Activex mendillerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Antibakteriyel ve Hijyen Ürünleri
Marka

Antibakteriyel Islak Mendiller

4 adet ürün bulundu
4 ürün'den 1-30 ürün gösteriliyor
  • Sıralama
  • 30 Adet Göster