Araç İçi Telefon Tutucular

Araç kullanırken mobil cihazlarınızdaki bildirimleri kolaylıkla takip etmenizi, navigasyon kullanmanızı sağlayan kullanışlı araç içi telefon tutucular, Watsons'ta sizlere sunuluyor. Kullanışlı, şık ve kaliteli araç içi telefon tutucu modelleriyle cihazlarınızı sürüş sırasında güvenle takip edebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Telefon Tutucu Ürünlerle Konfor Sizinle

Farklı modellerle sunulan araç telefon tutucu çeşitleri mıknatıs bulundurur. Yoğun etkili mıknatıslar, telefon kapağına yerleştirilen diğer zıt kutup sayesinde telefonu sabit tutar. Aksesuarlar araçların ön camına, torpidoya veya havalandırma girişlerine takılabilir. En yaygın kullanılanlar, araçların havalandırma mazgallarına takılan mıknatıslardır. Telefon, herhangi bir sabitleyici gerekmeden kendi kendine, mıknatıs yardımıyla aksesuara tutunur ve yolda hızla gidilirse de düşmez. Hayata konfor katan ürünler, telefonu şarj ederken sabit tutma derdini de ortadan kaldırır. Araba içinde şarj edilen cihazlar, tutucuya sabitlenerek kablolara takılmadan güç alır.

Yoldan Gözünüzü Ayırmadan Navigasyonu Takip Edin

Araba telefon tutucu çeşitleri sürücünün göz hizasına yerleştirildiği için şoförlerin yoldan gözünü ayırmadan navigasyon takibi yapmasına imkan verir. Onların dikkatini dağıtmayacak şekilde yerleştirilen cihazlar, telefonu güvenle tuttuğu ve yere düşürme ihtimali olmadığı için güvenliği de tehlikeye atmaz. Önemli bildirimleri gözden kaçırmamak, güvenle seyahat ederken iletişimden ödün vermemek için telefon aksesuarları kullanıcılara rahatlık sunar. Mobil cihazlar güçlü mıknatıslarla tutulduğu için ani hareketlerde bile sarsılmaz ve dikkat dağıtmaz. Kullanıcılar telefonlarını güvenle mıknatıslı mobil telefon tutuculara sabitleyebilir, gerektiğinde çekip yeniden alabilirler.

Yolda Vakit Geçirenler İçin İdeal

Telefon ve tablet tutucu ürünler, yollarda uzun saatler geçirenler için idealdir. Özellikle trafik yoğunluğunun fazla olduğu büyükşehirlerde sıkışık trafikte geçen saatler iletişim sorunu yaratabilir. Telefon tutucular sayesinde sürekli göz önünde olan mobil cihazlara gelen bildirimler gözden kaçmaz. Ayrıca bilinmeyen yerlere yapılan yolculukların daha güvenli olması da tutuculara bağlıdır. Karmaşık yollarda kaybolmaktansa harita ve navigasyon desteği alınarak varış noktasına doğru en hızlı şekilde ilerlenebilir. Birbirinden şık ve kaliteli telefon tutucuları incelediğinizde farklı modeller ve markalar arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden olan Trust ve Baseus araç telefon tutucu modellerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Hava çıkışına takılan, cama monte edilen, ön panele sabitlenen farklı çeşitler arasından aracınıza ve telefon kullanım alışkanlığınıza en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Gri, siyah, gümüş veya altın gibi farklı renklerdeki Baseus telefon tutucu çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tablet ve araç telefon tutucu modellerini inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları Watsons ayrıcalıklarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Promosyon