Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz mouse, mouse pad ve klavye gibi aksesuarları da Watsons'ta bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Bluetooth klavyeler, oyunlar için mouse çeşitleri ve daha nice bilgisayar aksesuarı uygun fiyatları ve zengin marka seçenekleri ile sizi bekliyor.

Oyuncular İçin Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar oyunlarının en önemli unsuru kuşkusuz ki mouse ekipmanıdır. Doğru seçimi yaparak daha keyifli, konforlu ve başarılı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Her iki el ile kullanılmaya uygun olan bir oyun mouse çeşidi arıyorsanız Trust markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sağlam bir kavrama alanı yaratması için kauçuk kaplı üst kapakla tasarlanan ve 6 adet duyarlı düğme ile sunulan Trust mouse çeşitleri oyunlarınıza hız kazandırmaya aday. Çoklu renk döngüsü içeren ve LED teknolojisi ile üretilen seçenekler bulmanız da mümkün. Dilerseniz oyun mouse seçiminizi yaparken ek aksesuar olarak optimize edilmiş yüzeye ve kaymaz kauçuk tabana sahip fare altlığına da sahip olabilirsiniz. Watsons'ın özenle oluşturduğu ekonomik setleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Bluetooth Klavyeler ve Set Ürünleri

Bluetooth mouse ve klavyeler kablo kirliliğine son verirken, size de özgür bir kullanım alanı yaratır. Microsoft Bluetooth klavyeler 10 metreye varan kapsama alanı sunar ve çağdaş tasarımı sayesinde hem dinamik bir görüntü oluşturur hem de kusursuz bir yazma deneyimi sağlar. Office 360, emoji, ekran görüntüsü, ses kontrolü ve medya tuşları sayesinde çalışmalarınızı daha hızlı yapabilirsiniz. Watsons'ta yer alan seçenekler arasında mouse ve klavye ürünlerini tek tek ya da set halinde bulmanız da mümkün. Trust markasının kablosuz klavye setlerini de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 10 metrelik bir kapsama alanına sahip olan ürün hassas yapılı optik sensöre sahip mouse ile birlikte gönderilir.

Şık ve Kullanışlı Ergonomik Mouse Çeşitleri

Çalışmalarınızın çoğunu bilgisayarda gerçekleştiriyor ve uzun saatler mouse kullanıyorsanız kol ve bilek ağrılarından şikayetçi olmanız mümkün. Ancak ergonomik tasarıma sahip bir mouse kullanarak yaşadığınız ağrıları azaltabilirsiniz. Trust Ergonomik Mouse ürünü kusursuz kavrama özelliği ve başparmak yaslama alanıyla çalışmalarınızı kolaylaştırmaya aday. Microsoft'un ergonomik mouse çeşitleri ise bileğinizi rahatlatmanın yanı sıra optik ve lazer okuyucusu sayesinde iyi performans gösterir. Geniş mavi ışık, görüntü alıcısıyla birleşerek yüzeyin yüksek kontrastlı bir resmini oluşturur ve bu da olağanüstü bir izleme etkisi yaratır. Renkli bir mouse kullanmak isterseniz Watsons'ta mavi, kırmızı, pembe ve yeşil gibi sayısız seçenek de bulabilirsiniz. Watsons'ın avantajlı fiyatlarından, geniş ürün yelpazesinden ve hızlı dağıtım sürecinden faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Bilgisayar Aksesuarları