Blender

Evinizde birbirinden lezzetli smoothie ve meyve suları yapmak, yemekleri daha pratik ve kolay şekilde hazırlamak için ihtiyacınız olan el blender modellerini Watsons’ta bulabilirsiniz. Elektrikli ev aletleri içinde mutfağın en sevilen ve pratik yardımcılarından biri olan blender çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile her türlü kullanım ihtiyacına cevap veriyor. Blender fiyatları ürünün kullanım tipi, motor gücü, hazne kapasitesi ve ek aksesuarlara göre farklılık gösteriyor.

Blender ile Sağlıklı ve Lezzetli Smoothie’ler

Sağlıklı beslenme hedefiyle yola çıktığınızda nasıl yediklerinize dikkat ediyor, paketli ve hazır gıdalardan mümkün olduğunca uzak duruyorsanız, içtiklerinize de bir o kadar özen göstermeniz gerekiyor. Kişisel blender modelleri, sağlıklı içecek hazırlamanın en pratik yolunu sunuyor. Kişisel kullanım amacıyla tasarlanmış modeller farklı motor gücü, karıştırma haznesi kapasiteleri ve birbirinden şık tasarımlarıyla ihtiyacınıza uygun seçim yapma fırsatı sunuyor. Kompakt tasarıma sahip modelleri bebeğinizin mamasını hazırlamak ya da küçük porsiyonlarda yemek hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Homend blender modelleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan kişisel blenderler, taze sebze ve meyveleri, kuruyemiş, yulaf, buz gibi sert gıdaları sadece birkaç dakika içinde tamamen parçalıyor ve malzemelerin pürüzsüz bir kıvam almasını sağlıyor. Üstelik karıştırma haznesi bir şişe şeklinde tasarlandığı için içeceğinizi dilediğiniz her yere götürebilme imkânı da sunuyor.

Daha Büyük İşler için Sürahi Tipi Tasarım

Sürahi tipi modeller, geniş karıştırma haznesi ve güçlü motoru ile daha fazla gıdayı daha kısa sürede parçalama ve karıştırma olanağı sağlıyor. Tezgâh tipi olarak da adlandırılan modeller, ailenize ya da kalabalık arkadaş grubunuza harika meyve suları ve sağlıklı içecekleri kısa sürede hazırlayıp servis etmenize yardımcı oluyor. Şık ve modern tasarımları ile mutfağın en dikkat çekici aksesuarlarından biri olmaya aday Russell Hobbs Blender modeli, kolay dolum, karıştırma ve temizleme özellikleri ile Watsons’ta beğeninize sunuluyor. Electrolux sürahi tipi blender modeli ise daha güçlü bir motor ve buz kırma özelliği arayanların tercihi oluyor.

Mutfakların Vazgeçilmez Aksesuarı Blender Seti

Çorba, püre, krema, bebek maması, ayran gibi sıvı gıda ve içecekleri hazırlarken her an elinizin altında olması gereken el blender modelleri, mutfaktaki en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkıyor. Haşlanmış sebze, meyve, bakliyat ve her türlü yarı sert ve yumuşak gıdayı birkaç dakika içinde parçalayıp öğütmeye yarayan cihaz, yemek hazırlarken işinizi kolaylaştırıyor. Çorba, krema ve püre gibi yiyecekleri kısa sürede pürüzsüz bir kıvama getirmeye, soğuk kahve ve içecekler hazırlamaya yardımcı oluyor. El blenderi fiyatları motor gücü, bıçak tipi ve materyal kullanımına göre farklılık gösteriyor.