Bluetooth Hoparlör

Müzik tutkunlarına yeni nesil müzik ziyafeti sunan Bluetooth hoparlörler, teknoloji devlerinin en yeni tasarımlarıyla Watsons'ta! Sony gibi dünyanın sayılı teknoloji üreticileri tarafından hazırlanan Bluetooth hoparlör modelleri; taşınabilir boyutları, güçlü ses performansları, renk çeşitleri, bağımsız kullanım özgürlüğü sunmaları ve yeni özellikleriyle müzik keyfinizi en üst seviyeye taşıyor. Uzun pil ömrü bulunan ürünler, saatler süren çalışma performanslarıyla beğeni kazanırken taşıma kayışlarıyla birlikte istenilen her alana götürülebiliyor.

Güçlü Pil Ömrüyle 6 Saat Kullanım Özelliği

Kablosuz hoparlör deneyimi sunan yeni nesil Bluetooth modeller, şarjlı olmaları sayesinde 6 saat boyunca kesintisiz müzik çalabiliyor. Hem profesyonel hem de amatör kullanımlar için uygun olan taşınabilir hoparlör modelleri; avcılık, kampçılık, su sporları, balıkçılık, dağcılık, bisiklet ve diğer açık hava kullanımlarının her birinde pratik bir deneyim sunuyor. Açık havada kullanıma uygun olan modelleri taşıma kayışları sayesinde dilediğiniz alana götürebilir, oldukça hafif olan ürünleri herhangi bir alana sabitleyerek ya da bileğinizde taşıyarak kullanabilirsiniz. Özellikle elektriğe ulaşılamayan alanlarda oldukça kullanışlı olan ürünleri; piknikte, kampta, sahilde, parkta, ofisinizde ya da evinizde kullanabilirsiniz. Bahçe, teras, balkon gibi alanlarda da kullanabilir, bağımsız ve güçlü sesli müzik ayrıcalığını her alanda hissedebilirsiniz.

Extra Bass Ses Deneyimi

Derin ve darbeli ses avantajı sağlayan extra bass modu da bulunan mini hoparlör modelleri, güçlü ses verebilen yapılarıyla kaliteli müzik deneyimi sunuyor. Her türde müziği eşit ses dalgalarıyla yayan Sony hoparlör modelleri, müziğin en küçük ve alçak ritimlerini bile hissetmenize olanak tanıyor. Sony Bluetooth hoparlör modelleri ve diğer hoparlör çeşitlerinde bulunan bu özellik sayesinde tüm müzikleri severek dinleyebilirsiniz. Dilediğiniz cihazla eşleştirerek kullanabileceğiniz modelleri, Bluetooth özelliği bulunan tablet, akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlarınızla bütünleştirebilir, oturduğunuz yerden yönlendirebilirsiniz. Eşleştirdiğiniz cihaz üzerinde açacağınız tüm müzikleri anında çalmaya başlayan taşınabilir hoparlörlerle müzik deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Canlı Renkler

Sony oval hoparlör ve diğer hoparlör çeşitlerinde genellikle suya dayanıklılık özelliği bulunuyor. Açık havada kullanıma uygun olan ürünleri yağışlı havalarda bile güvenle çalıştırabilir, suya dayanıklı olmaları sebebiyle performans kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Sahilde bisiklet sürerken, motorunuzla şehir turu atarken, aracınızla seyahat ederken, kısa ve uzun yolculuklarınızda ve tüm outdoor etkinliklerinde tercih edebileceğiniz Bluetooth hoparlörleri; film, dizi, maç yayını gibi güçlü sese ihtiyaç duyacağınız deneyimler için de kullanabilirsiniz. Watsons ayrıcalıklarıyla satışa sunulan kablosuz hoparlörleri hemen satın alabilir, dilediğiniz alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ses Sistemleri
Marka