Çatlak İzi Gidericiler

Cilt, kolay deformasyona uğrayan hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle el, vücut bakım kremleri ve çatlak iz gidericiler zaman zaman herkesin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Özel bakım gerektiren vücudunuzun ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerle kendinizi daha güzel ve formda hissedebilirsiniz. Sınırsız ürün ve marka alternatifi Watsons'ta sizi bekliyor.

Çatlak Kremleri ve Çeşitleri

Çatlaklar farklı sebeplerden meydana gelir. Bu nedenle nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar vermeniz büyük önem taşır. Çatlaklar, ergenlik çağında hızlı büyüme ve hamilelik dönemindeki hızlı kilo almaya bağlı olarak oluşan bir cilt deformasyonudur. Hamilelikte çatlak kremi kullanmak cilt hasarlarını minimum düzeye indirmeye yardımcı olur. Frei Öl'ün hamileler için özel olarak ürettiği çatlak kremleri, özellikle göbek ve karın bölgesindeki çatlakların oluşmasını ve ilerlemesini engeller. İçeriğinde bulunan doğal yağlar ve vitaminler sayesinde hamilelik dönemi boyunca cildinizi korur ve besler. Gebeliğin 12. haftasından doğuma kadar günde 2 kez düzenli kullanıldığında çok daha etkili bir sonuç almanızı sağlar. Büyüme ve gelişim döneminde hızlı boy uzaması nedeniyle oluşan çatlaklar için ise Lierac ürünlerini tercih edebilirsiniz. Gözle görünür şekilde çatlak görünümümün yok olmasına yardımcı olur. Özellikle ergenlik dönemindeki gençlerin kullanımı için uygun olan bu ürünler ile kısa süre içinde başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Daha Sağlıklı ve Fit Bir Görünüm Sağlamak İçin; Çatlak Önleyici Krem

Lierac Phytolastil Jel, doğal ürün içeriği sayesinde cildi nemlendirir ve çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Vitamin içerikli özel formülü ve jel yapısı sayesinde kolay kullanım avantajı sağlar. Bu ürünlerin yanında Duaderm'in selülit ve çatlak önleyici ikili bakım kremlerini kullanarak hem selülit hem de çatlak görünümüne veda edebilirsiniz. Lierac çatlak önleyici kremlerden maksimum düzeyde sonuç alabilmeniz için cilt ve bakım yağlarından, solüsyonlardan, vücut beyazlatıcı krem ve sıkılaştırıcı vücut yağları gibi ilave bakım ürünlerinden yararlanarak pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz. Cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu ürünlere, onlarca marka alternatifi sunan Watsons'lardan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Destekleyici Yağ ve Bakım Kremleri

Lierac çatlak önleyici kremlerden maksimum düzeyde sonuç alabilmeniz için cilt ve bakım yağlarından, solüsyonlardan, vücut beyazlatıcı krem ve sıkılaştırıcı vücut yağları gibi ilave bakım ürünlerinden yararlanarak pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz.

Cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu ürünlere, onlarca marka alternatifi sunan Watsons'lardan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Marka
Fiyata göre filtrele
  • 35,90 59,90