Doğal Saç Bakım Ürünleri

Bakımlı, temiz ve ışık saçan saçlar için saç bakım ürünlerini doğru ve düzenli kullanmak önemlidir. Doğal saç bakım ürünleri şampuan, saç bakım kremi, saç bakım yağları, saç maskeleri ve saç serumlarını içerir. Saçınıza her yönü ile bakım yapan doğal ürünlere Watsons'ta ulaşabilirsiniz.

Doğal Şampuanlarla Kepeksiz ve Canlı Saçlar

Doğal saç ürünleri dendiğinde ilk akla gelenlerden biri doğal şampuanlardır. Doğal içerikli şampuanlar kepekten koruma, saçı gürleştirme ve bakım yapma özellikleri ile ön plana çıkarlar. Özel formülleri ile başarılı etki gösteren şampuanlar arasında Ashley Joy, Herbal Essences, Tresan, Dermokil ve Naturals by Watsons ürünleri yer alır. Bu ürünlerin içeriğinde kullandıkları doğal bileşenler ise Hindistan cevizi sütü, pirinç sütü, çarkıfelek meyvesi, argan yağı, kinoa, kahve ve beyaz çilektir.

Şampuanların Tamamlayıcıları Saç Kremleri

Duş esnasında şampuanın yanında saç bakım kremleri de kullanılır. Saç bakım kremi çeşitleri bakım yapmasının yanı sıra saçınızın şekil almasını ve kolay taranmasını sağlar. Bu yüzden herkesin sıkça tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Özellikle kuru ve mat saçlara sahip kişilerin saçlarının nemlenmesi ve canlanması için tercih ettiği ürünler arasındadır. Önde gelen markaların doğal saç bakım kremlerinde Hindistan cevizi, kahve, moringa ve argan yağı gibi doğal ürünler yer alır.

Saçınızı Besleyen ve Bakım Yapan Doğal Saç Yağları

Doğal saç yağları saçlarınıza canlılığını ve parlaklığını geri kazandırırken dipten uca bakım da yapar. Saç bakımı için en etkili doğal yağlar tatlı badem yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, kinoa yağı ve argan yağıdır. Marc Anthony Besleyici Argan & Keratin Yağı ürününde zeytinyağı, argan yağı ve keratin bir arada bulunur, böylece üçünün etkisini saçlarınıza taşır. Siz de doğallığıyla öne çıkan mucizevi formüllere Watsons ile ulaşabilirsiniz.

Saç Tipinize Uygun Saç Maskenizi Seçin

Saç maskeleri saçınızı güçlendirir, yıpranmalara karşı korur ve saçın nemini kaybetmemesini sağlar. Özellikle nem koruyucu yönleriyle dikkat çeken saç maskeleri arasında Herbal Essences Hindistan Cevizi Sütü Nemlendirici Maske yer alır. Doğanın gücüne inanan Herbal Essences, saç maskelerinde %90 doğal kökenli madde kullanır. Hindistan cevizinin nem kazandıran özelliği ile birlikte, Fas argan yağı ile de saçların yenilenmesini ve yumuşaklığını geri kazanmasını sağlar. Saç maskeleri kullanım sırasında her zaman temiz saça uygulanır ve saçta bir süre bekletilir. Böylece en etkili sonuçlar alınır.

Saç tipinize uygun, ihtiyaç duyduğunuz doğal saç bakım ürünlerine Watsons'tan ulaşabilirsiniz.

Fiyata göre filtrele
  • 27,25 71,95