Ekmek Yapma Makinesi

Mutfağınızdan yükselen mis gibi ekmek kokusu ile güne başlamanın keyfi bir başkadır. Damak tadınıza uygun ekmeği dakikalar içinde hazırlamanın en pratik yolu, kullanışlı özelliklere sahip bir ekmek makinesinden geçer. Sıcacık lezzetler yaratmanız için sizi en pratik ekmek makinesi ile buluşturmanın yolu ise Watsons'ta sizi bekliyor.

Ekmeğinizi Nasıl Alırsınız?

Artık ekmeğinizi kendi ellerinizle yapmaya karar verdiyseniz birbirinden kullanışlı özelliklere sahip Homend ekmek yapma makinesi ile tanışmanın tam vakti. Ekmek yapmayı adeta sanata dönüştüren ekmek yapma makinesi ile ekmeğinizin rengini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İster açık, ister orta, ister koyu... Tercih sizin. Ürünün erteleme fonksiyonu ise ekmeğinizi istediğiniz saatte pişirmenizi sağlar. 550 Watt'lık güçle çalışan ekmek pişirme makinesi, damak tadınıza uygun pişirebilmek için 12 farklı programa sahip. Ayrıca bu programlar ile yalnızca taptaze ekmekler değil, kek ve börek gibi lezzetler de hazırlayabilirsiniz. Cam bölmeye de sahip olan Homend ekmek yapma makinesi, bu özelliği ile ekmeğinizin pişme sürecine tanıklık etmenize de yardımcı olur.

Az Kızarmış mı Çok Kızarmış mı Olsun?

Watsons ile lezzetli ekmekler hazırlamanın diğer alternatifi ise Russell Hobbs ekmek makinesi. Parlak kaplamalı paslanmaz çelik yüzeye sahip olan kızartma makinesi, 2 dilim ekmeği aynı anda kızartmaya olanak tanır. Sabah kahvaltısında kızarmış ekmek arayanların büyük beğenisini kazanan ekmek kızartma makinesi, tüm özellikleri ile tam bir ekmek uzmanı olduğunu kanıtlar. Özellikle retro tutkunlarının ilk görüşte aşık olacağı şık bir tasarıma sahip olan ürün, kızartma kontrolü özelliği ile hafif ya da altın renginde nefis kızarmış ekmekler hazırlamanızı sağlar. Üstelik cihazda ekmeğinizin ne kadar sürede hazır olacağını gösteren bir geri sayım ölçeği de mevcut.

Benzersiz Faster Toasting Teknolojisi

Acele bir şekilde kahvaltı yapmanız gereken durumlarda %65'e kadar daha hızlı ekmek kızartma şansı sunan Faster Toasting teknolojisi imdadınıza yetişiyor ve kızarmış ekmeğinizi en kısa sürede hazırlar. Kızartma makinesinin "kaldır ve bak" özelliği ise kızartma işlemini durdurmadan ekmeğinizi kontrol etmenizi sağlar. Sadece bir kızartma makinesi olmadığının da altını çizen Russell Hobbs ekmek makinesi, baget ve hamburger ekmeklerini ısıtabileceğiniz bir bölmeye de sahip. Diğer yandan mutfağınızı kirletmekten hoşlanmayan ürün, bütün yüzeyleri kırıntılardan koruyan kırıntı tepsisi ile artıkları kolayca temizlemenizi de mümkün hale getirir. Siz de hem kokusuyla hem de enfes tadıyla herkesi cezbedecek ekmekler hazırlamak için hemen Watsons'a uğrayın, tüm marifetiyle ekmeğinizi dakikalar içinde hazırlayan ekmek makinenizle buluşun.

Promosyon