Klavye

Watsons sadece kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini değil, teknolojik aksesuar ya da cihazları da ekonomik fiyatlar ile buluşturuyor. Çalışma alanlarınızda ekstra konfor sağlamak için kablosuz klavye ya da klavye mouse set ürünlerine Watsons ile sahip olabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli bir alışveriş deneyimi için hemen sipariş verebilirsiniz.

Bluetooth Klavye Seçenekleri

Microsoft güvencesine sahip Bluetooth klavye size pürüzsüz bir yazma deneyimi sunuyor. Sağlam ve modern tasarımını elinizin değdiği her noktasında hissettiren Microsoft klavye; Office 360, emoji, ekran görüntüsü, ses kontrolü ve medya tuşlarını daha etkin kullanmanıza da olanak tanıyor. Açık alanda 10 metre, ofis ve ev alanlarında ise 5 metre kablosuz yönetici alanı sunan ürün, 2.4 GHz frekans bandına sahip. Çalışma masanızda kablo görüntüsünden hoşlanmıyor ya da bilgisayarınızı daha geniş bir alanda kontrol etmek istiyorsanız Watsons'ta yer alan Bluetooth klavye ve Microsoft kablosuz klavye çeşitlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Ekonomik Bir Seçenek: Klavye Seti

Watsons'ın sunduğu seçenekler arasında mouse ürününü de barındıran avantajlı setler yer alıyor. Set ürünlerinizi dilerseniz kablolu, dilerseniz wireless ya da Bluetooth modeller arasından seçebilirsiniz. Microsoft Wireless Seti siyah rengi, çağdaş tasarımı ve dinamik kenar çizgileri ile göz dolduruyor. Standart kullanıma uygun olan bu şık model; fonksiyon, multimedya ve numerik tuşlara da sahip. Kablosuz ürünleri seçerken Trust markasını da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Trust klavye size 10 metrelik bir kapsama alanı sunuyor. Hassas optik sensöre sahip mouse eklentisi ise hem sağ hem sol el ile kullanılabilen çok yönlü bir tasarıma sahip. Watsons'ın ekonomik fiyatları ile mouse eklentili set çeşitlerini siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Kablolu Klavye Modelleri

Kablolu modeller çarpıcı tasarımları ile çokça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Trust markasının sunduğu sessiz çalışma özelliğine sahip ürün ile yazı çalışmalarınızı dilediğiniz saatlerde rahatlıkla sürdürebilirsiniz. 1,5 metre kablo uzunluğu sunan Trust, sessiz ve yuvarlak tuş formları sayesinde konforlu bir yazı alanı yaratıyor ve daha ilk bakışta dinamik tasarımı ile dikkatleri çekiyor. Watsons, Microsoft ve Trust gibi markaların teknolojik ürünlerini büyük bir titizlikle seçerek sizlere sunuyor. Tüm alışverişlerinizde Watsons'ı seçerek birçok avantaj elde edebilir ve aldığınız ürünlere hızlı teslimat süreci sayesinde kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Watsons geniş ürün yelpazesi, en avantajlı klavye fiyatları ve güçlü dağıtım ağı ile daima yanınızda yer almayı sürdürüyor.

Bilgisayar Aksesuarları