Kore Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımı ve kozmetik söz konusu olduğunda kadınlar arasında Kore rüzgarları esiyor. Cilt maskelerinden nemlendirici kremlere, gözenek sıkılaştırıcı toniklerden temizleyici jellere kadar Kore modasına ilişkin ürünlerin tamamı Watsons'ta sizleri bekliyor.

Cildi Yenileyen, Gözenekleri Sıkılaştıran Ürünler

Kore modası dendiğinde akla ilk olarak cilt maskeleri geliyor. Kore cilt bakım ürünleri arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi olan Scinic Feel So Good Peeling Maske, cildinizi ölü hücrelerden arındırıyor. Çift taraflı ped yardımı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Kore cilt ürünleri, özellikle yüzünüzün ışıl ışıl parlamasını sağlıyor. Farklı formlardaki ürünler de etkili sonuçlar veriyor. Scinic Sparkling Pore Tonik köpüklü su içeriği ile yenilenmeniz için geliştiriliyor. Tonik yerine krem isterseniz aynı etkileri almak için Sparkling Pore Krem ürününe yönelebilirsiniz. Birçok ürün alternatifi sunan Watsons, Kore cilt ürünlerinde de zenginlik sağlıyor.

Güçlü, Nefes Alan Ciltler için Jel ve Serumlar

Cildinizi güçlendiren ve nefes alabilir hale getiren ürünler arasında Frudia krem gibi pek çok seçenek bulunuyor. Jel formu sayesinde ön plana çıkan ürün çeşitleri nemsiz kalmış ciltlerin nem tutması için geliştirilirken yaban mersini ve güçlü antioksidan özellikleri ile fark yaratıyor. Su ile temasta köpüren jel formundaki ürünler temizlik hissini en üst seviyeye çıkarıyor. Öte yandan serumlar da cilt dokusunu geliştirme amacı ile kullanılıyor. Özellikle tahriş olmuş ciltlerde tercih edilen serum çeşitleri vitamin deposu içerikleriyle benzersiz sonuçlara imza atıyor. Bu ürünleri dilerseniz düzenli olarak uygulayabilir, dilerseniz de özel günlerinizde kullanarak cildinizi rahatlatabilirsiniz. Jel ve serum ürünleri ile cilt bariyerini güçlendirmek artık çok kolay!

Makyaj Sonrasında Kullanabileceğiniz Ürünler

Kore nemlendirici krem çeşitleri, temizleme köpükleri, tonikler ve maskeler gibi birçok farklı ürün seçeneği Kore cilt bakımı kategorisinde yer alıyor. Scinic Sparkling Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik gözenek görünümünü hafifletmede ve cildi arındırmada etkili oluyor. Yoğun makyajınızı silmek isterseniz, özel olarak geliştirilmiş makyaj temizleyici mendiller de size hitap ediyor. Bitkisel bileşenler yardımı ile üretilen, ciltte koruma sağlayan ve makyaj kalıntılarını ortadan kaldıran temizleyici ürünler de cilt bakımınızı tamamlıyor. Cilt bariyerini güçlendirmek, nemli ve canlı bir görünüm elde etmek için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün çeşitleri, kullanım sonrasında değerlendireceğiniz ürünlerle taçlandırılıyor.

Watsons, cilt bakımında Kore esintileri arayanlar için hazırladığı Kore cilt bakımı kategorsinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sizlerle buluşturuyor. Collagen By Watsons, Scinic, Frudia, Pure Beauty gibi markaların ürünlerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

K-Beauty
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 12,25 131,90