Mouse

İş veya oyun bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kablolu veya kablosuz mouse çeşitleri Watsons'ta sizlere sunuluyor. Dilediğiniz özelliklere göre farklı alternatiflerde pek çok fare çeşidi ile bilgisayar kullanımınızı çok rahat bir hâle getirebilir ve işlerinizi dilediğinizden daha pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Performansınızı İkiye Katlayacak Gaming Mouse Çeşitleri

Özellikle oyun oynarken milisaniyeler dahi önem kazanıyor. Kablolu fare çeşitleri sizlere bu hızı olabilecek en yüksek verimlilikte sağlıyor. Oyun faresi seçiminizde Trust marka ürünler sizlere birçok alternatif sunuyor. Trust gaming mouse çeşitleri yüksek DPI seviyelerinin yanında DPI kontrolünü sağlayabileceğiniz bir tuşa sahip bulunuyor. DPI kontrol tuşu dışında çeşitli fonksiyonlar ekleyebileceğiniz ekstra tuşlar barındıran modelleri de yer alıyor. Oyun faresi çeşitleri içerisinde mouse pad ile beraber satın alabileceğiniz modellere de ulaşabilirsiniz.

Kablolu fare çeşitleri içerisinde uzun süreler bilgisayar başında kalmak zorunda olan kişiler için özel olarak üretilen ergonomik tasarımlı fareler de bulunuyor. Alışılageldik fare tasarımlarından farklı bir görünüme sahip olan bu ürünler bileğinizin yoğun kullanımlardan en az etkilenmesini sağlıyor. Pad kullanımı ise özellikle oyuncular ve bilgisayarda özel programlar kullanan içerik üreticileri için çok daha verimli sonuçlar almaya yarıyor.

Konfor Sağlayan Kablosuz Mouse ile Rahat Hareket İmkânı

Fare kullanımında kablolar sizler için bir engel olabiliyor. Gündelik kullanım, internette sörf, basit ofis bilgisayar işlemleri veya bu gibi pek çok işlemin üstesinden Bluetooth mouse çeşitleri rahatlıkla geliyor. Aynı zamanda yüksek bağlantı hızına sahip profesyonel fare çeşitleri de bulunuyor. Microsoft kablosuz mouse çeşitleri 5 m ila 10 m arasında kullanım mesafesine sahip modeller sunuyor. Aynı zamanda 1000 DPI ila 3500 DPI arasında dilediğiniz çözünürlüğe sahip bir fare de bulabilirsiniz. Pek çok farklı renk seçeneğini içerisinde barındıran Microsoft mouse çeşitlerini, hatta dilerseniz kablosuz klavye ve fare setlerini tercih edebilirsiniz.

Tasarımıyla Ön Plana Çıkan Trust Mouse Çeşitleri

Trust fare çeşitleri yüksek DPI çözünürlükleri, fonksiyonel tuşları ve özel tasarımlarıyla Watsons'ta sizleri bekliyor. Trust fareler içerisinde dilediğiniz özelliklerde ve Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip bir ürün bulabilirsiniz. Özgün tasarımları ve kaliteli bağlantı teknolojileri sayesinde bilgisayar kullanımınızı rahatlatarak sizlerin en büyük yardımcısı oluyor. Dizaynı ile farklı ve özgün bir duruş yaratan Trust mouse modelleri, sizlerin kaliteli bir kullanım yaşamasının yanında estetiği de ihmal etmiyor. Aynı zamanda kablosuz klavye ve fare setleri ile özellikle HDMI bağlantılı bilgisayar kullanımlarında kablo probleminden sizleri kurtararak koltuğunuzda rahat bir bilgisayar kullanımı sağlıyor.

Bilgisayar başında olduğunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz fareler kablolu ve kablosuz pek çok modeliyle Watsons'ta. Siz de bilgisayarınızı en akıcı hâliyle kullanmak için dilediğiniz mouse'u Watsons'tan hemen satın alın!

Bilgisayar Aksesuarları
Seçilen Filtreler :