Profesyonel Saç Kremleri

Saçlarınız şehir hayatı içerisinde pek çok unsurdan etkilenerek yıpranabilir. Fön ve maşa uygulamaları ya da gözenekleri kapatan yoğun kirler gibi nedenlerden ötürü saçlarınız parlaklığını yitirir ve sağlıksız bir görüntü sunar. Ancak profesyonel saç kremi ürünleri sayesinde bu sorunlarla en iyi şekilde mücadele edebilirsiniz. Saçınıza en uygun kremi seçerek onarıcı bakım uygulayabilir, buklelerinizi belirginleştirebilir ya da kusursuz düz bir görüntü elde edebilirsiniz. Watsons’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde tüm bu ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ürünler bulmanız mümkün. Toni & Guy, Syoss, John Frieda ve Marc Anthony gibi tüm dünyada kadınların güvenini kazanmayı başaran markalar Watsons’ta sizleri bekliyor. Uygun fiyatlardan, güvenli ödeme yöntemlerinden ve hızlı teslimat sürecinden siz de faydalanabilirsiniz.

John Frieda Saç Kremi İle Hızlı Onarım

John Frieda tüm saç tiplerine özel ürünler tasarlayan markalar arasında yer alır. Saçlarınızı sık sık boyamayı seviyorsanız John Frieda Full Repair Full Body Saç Kremi ile tanışmalısınız. Ürün omega-3 bakımından zengin olan Amazon bitkisi Inca Inchi çekirdeğinin yağı ile üretilir. Bu sayede boya ve ısıl işlem yüzünden yıpranmış olan saçları hızlı bir şekilde onarır. Daha ilk kullanımda bile saçlarınızdaki yumuşaklığı ve parlaklığı siz de görebilirsiniz.

Sarı saçlara sahipseniz John Frieda’nın Sheer Blonde Go kremini kullanabilirsiniz. Amonyak içermeyen ürün, sarı saç tellerini düzenli kullanıldığı takdirde aşamalı olarak aydınlatır. Marka saç şekillendirici krem ürünlerine de yer veriyor. Örneğin, daha belirgin buklelere sahip olmak isteyenler Frizz Ease Curl Around krem ürününü tercih ediyor. Watsons’ta John Frieda’nın farklı saç kremlerini de çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Saçlarınızı Besleyen Marc Anthony Saç Kremi Çeşitleri

Marc Anthony markası bitkisel içeriklere sahip krem çeşitleri sunuyor. Ürünlerin formüllerinde ginseng, kafein, Hindistan cevizi, argan ve keratin gibi saç üzerinde üstün etki gösteren unsurlar göze çarpıyor. Kuru saçlara sahipseniz ve çatallaşmış görüntüden şikayetçiyseniz markanın Hasarlı Saçlara Özel Coconut & Biotin Bakım Kremi ile iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. İçeriğindeki Hindistan cevizi çatallaşmış saç uçlarını nemlendirir, biotin ise hızlı onarıma katkı sağlar.

Yavaş uzayan saçlar için ise kafein ve ginseng içeren krem çeşidi bulunuyor. Kafein saç diplerini uyararak güçlenmesini ve uzama sürecinin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Elektriklenen saçlar üzerinde etki eden Marc Anthony kremi ise keratin içeriyor. Ürün, ipek kompleksi ve amino asit karışımı ile elektriklenmeyi azaltıyor ve düz saç görüntüsünü daha kolay yakalamanızı sağlıyor. Watsons’ta markanın dalga belirginleştirici, nemlendirici ve canlandırıcı krem çeşitleri de yer alıyor.

Syoss Saç Kremi İle Saçlar Daha Kolay Taranıyor

Syoss markası profesyonel saç ürünleri arasında yer alıyor. Markanın Pure Saç Kremi çeşidi kadınlar tarafından çok seviliyor. Ürün silikon, renklendirici, paraben ya da mineral yağ gibi saçı yıpratan unsurları da içermiyor. Bu sayede saçlarınızı beslerken ağırlaştırmıyor ve tamamen doğal bir bakım gerçekleştirmenizi sağlıyor. Pure saç kremi ile saçlarınızı kolayca taramanız ve dilediğiniz şekli daha kolay vermeniz de mümkün. Saçlarda detoks etkisi elde etmek isterseniz Syoss Pure Saç Kremi’ni kullanabilirsiniz.

Yıpranmadan elektriklenmeye, onarımdan rutin bakıma kadar tüm saç bakım kremleri Watsons’ın sunduğu seçenekler arasında yer alır. Saç bakımı ürünlerini alırken Watsons’ı tercih ederek dünyaca ünlü markaların en yeni ürünlerine kolayca ulaşabilir ve kısa zamanda daha etkili bir saç görünümü yakalayabilirsiniz. Beology saç kremi gibi tüm profesyonel saç kremi çeşitlerini en uygun fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Profesyonel Saç Ürünleri
Marka
Sürdürülebilir Yaşam
Fiyata göre filtrele
  • 37,75 131,90