Saç Şekillendiriciler

Saçlarınıza şekil vermekte güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bununla birlikte saatlerce fön çekmekle uğraşmaktan bıktıysanız Watsons’ta tam size göre ürünler var! İster banyodan sonra ister kuru saçlarınıza şekil vermek için kullanabileceğiniz ürünler, saç uçlarına zarar vermiyor. Kıvırcık, düz, su dalgası ya da sadece saçlarınıza hafif bir hareket kazandırmak için tercih edebileceğiniz saç maşası modelleri sizi bekliyor. Siz de birbirinden ünlü markalara ait saç şekillendirici maşa ve fırçaları hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Islak Kuru Şekillendirici Saç Maşası

Saçlarınızı elektriklendirmeden düzleştirmenin en kolay yollarından biri olan düzleştirici saç fırçaları, fön makinesi ile ayrı fırça ile ayrı mücadeleye son veriyor. İki ürünü tek bir üründe birleştiren düzleştiriciler, saçlarınız ister kuru ister ıslak olsun sadece hedefinize konsantre olmanızı sağlıyor. Ellerinizin ve parmaklarınızın ısıdan etkilenmesini de önleyen modeller, saçlarınızın uçlarını kırmıyor, saç tellerinin dökülmesine sebep olmuyor. Ünlü markaların düzleştiricilerini bulabileceğiniz saç şekillendiriciler arasında, Remington ve Babybliss Düzleştirici Saç Fırçası çeşitleri dikkat çekiyor.

İnce Saç Maşası ile Hacimli Bukleler

Şekil vermekte güçlük yaşadığınız buklelerinize ince maşa ile ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Islak ve kuru saçlarda kullanımı mümkün olan saç maşası modelleri, var olan buklelerinizi düzeltmenizi ve hacim kazandırmanızı sağlıyor. Düz saçlara sahip olanların da kullanabildiği maşalar, saçlarınızın kalın veya ince telli olmasına bakmaksızın dilediğiniz an istediğiniz buklelere sahip olmanızı mümkün kılıyor. Goldmaster ve Babyliss Maşa çeşitleri arasında bulabileceğiniz ince formlu maşaların kullanımı da oldukça pratik ve kolay. Elleriniz ve parmaklarınızın olduğu kadar saçlarınızın da ısıdan olumsuz etkilenmesini önleyen modeller, saç uçlarınızın kırılmasına da sebep olmuyor. Saçlarınızı taramak kadar kolay olan maşa kullanımı sayesinde dakikalar içerisinde kıvırcık ve bukleli saçlara sahip olabilirsiniz.

Romantik Bukleler için Kalın Maşa Modelleri

Saç şekillendiriciler, maşa uçlarının boyutlarına ve biçimlerine göre saçlarınıza farklı şekiller veriyor. İri bukle ve dalgalar için kalın uçlu maşaları tercih etmeniz öneriliyor. Saçlarınıza sadece hacim kazandırmak ve hafif bir hareket katmak için de kullanabileceğiniz kalın uçlu maşalar ile kaküllerinizi de düzeltebilirsiniz. Düz kesimli saçlarda romantik, iri dalgaların omuzlarınızdan aşağı dökülmesini sağlayan modeller, katlı kesime sahip saçlarda ise katların daha da belirginleşmesi için kullanılabiliyor. Saçlarınızda retro bir hava yakalamak için kullanabileceğiniz su dalgası maşası ise kuaföre gitmeye gerek kalmadan 5 dakika içerisinde sonuç almanızı sağlıyor. Kullanımları oldukça pratik olan Kensington, Babyliss ve Goldmaster saç maşası modellerini hemen incelemeye başlayabilir, Watsons’ın avantajlar ve fırsatlarla dolu dünyasına adım atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Promosyon
Fiyata göre filtrele
  • 169,90 599,90