Su Isıtıcıları

Dünyanın en iyi markaları tarafından hazırlanan su ısıtıcıları, en kaliteli ve en şık modelleriyle Watsons'ta! Evde, ofiste, dükkanda, kısaca ihtiyaç duyulan her yerde kullanabileceğiniz su ısıtıcıları, hızlı bir şekilde sıcak su elde ederek dilediğiniz sıcak içeceği hazırlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda yemek yapımı gibi diğer sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için de kullanabileceğiniz ürünler; Homend, Russell Hobbs gibi elektrikli ev aletleri profesyonelleri tarafından üretiliyor. Güçlü teknik mekanizmaları ve yüksek kapasiteleri sayesinde her alanda sıcak su ihtiyacınızı hızla karşılayan modeller, paslanmaz materyallerden elde edilerek uzun kullanım ömrü sunuyor.

Su Isıtıcı ve Kettle Modelleri: Daha Estetik, Daha Güçlü

Elektrikli su ısıtıcı çeşitlerinin iç ve dış bölümlerinde; Inox, 18/10 paslanmaz çelik, sert plastik gibi farklı materyaller kullanılıyor. 2400 W gibi yüksek kapasitelere sahip olan ürünler, sıcak suyunuzu dakikalar içerisinde hazır hâle getirebiliyor. Siyah, gümüş gri, beyaz, mat siyah ve diğer canlı renklerin kullanıldığı ürünler, retro ya da modern tasarımlarla satışa sunuluyor. 0.8 lt, 1.7 lt gibi farklı su kapasiteleri bulunan ürünler, içerisinde bulunan su miktarına göre daha hızlı ısıtma işlemleri yapabiliyor. Bir fincan suyu saniyeler içerisinde ısıtan ürünler, gün içerisinde hem kendinize hem de misafirlerinize harika içecekler hazırlama fırsatı sunuyor.

Nostalji Ruhunu Geri Getiren Retro Modeller

Homend su ısıtıcı modellerini de görebileceğiniz kategoride onlarca farklı markanın çeşitli özelliklere sahip ürünlerini bulabilir, mutfağınıza ve ihtiyaçlarınıza en çok uyan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kettle modelleriyle öne çıkan Russell Hobbs kettle ve Homend kettle modellerini gözden geçirebilir, nostaljik bir hava yaratan retro tasarımlı modelleri görebilirsiniz. Mutfağınızda şık bir görüntü yaratırken aynı zamanda en büyük yardımcınız olan ürünlerle hızlı ve etkili bir şekilde içecek hazırlayabilirsiniz. Ürünlerin göstergeleri aracılığıyla suyun ısınma durumunu takip edebilir, otomatik kapanma ve sıcak tutma gibi ek fonksiyonlar yardımıyla ısınan suyun soğumasını engelleyebilirsiniz.

En Uygun Kettle Fiyatları Watsons'ta!

En uygun ve kaliteli kettle modellerini avantajlı fiyatlarla satın almanızı sağlayan Watsons'ta cam kettle modellerini görebilir, oldukça şık bir görünüm sunan ürünleri tezgah üzerinde değerlendirebilirsiniz. Isıya dayanıklı ve termal camlardan özel olarak tasarlanan cam kettle seçenekleriyle içeceklerinizin sıcak kalmasını da sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için biberon ısıtıcı modellerini de görebileceğiniz kategoride bebeğinizin biberonlarını hızlı bir şekilde sterilize edebilir, bebeğiniz için yaptığınız mama hazırlıklarını hızlandırabilirsiniz. Pratik kullanım sunan biberon ısıtıcılar yardımıyla bebeğinizin el değmemiş hijyenik eşyalarla temas etmesini sağlayabilirsiniz. Siz de Watsons'ta satışa sunulan ürünleri değerlendirerek mutfağınıza hız ve renk katabilirsiniz.

Promosyon