Tost Makinesi

Zamandan tasarruf ederken, lezzetten ödün vermeyen kullanıcıların tercihi ve yoğun günlerin kurtarıcısı tost makineleri, birbirinden kullanışlı ve ilgi çekici özellikleriyle Watsons'ta sizi bekliyor. Dilediğiniz malzemelerle, kısa bir sürede oldukça lezzetli tostlar hazırlayabileceğiniz granit veya döküm tost makinesi çeşitleri yemek hazırlama sürecinize keyif katıyor. En çok kullanılan elektrikli mutfak aletlerinden biri olma özelliğini koruyan tost makinelerinin, birbirinden farklı birçok özelliği bulunuyor. Granit veya döküm plakalara sahip olması ve kolayca temizlenebilmesi bir tost makinesinin olmazsa olmaz özellikleri arasında yer alıyor.

Mutfağınızdaki Pratik Yardımcı

Homend tost makinesi yapışmaya karşı özel, hijyenik ve bakteri barındırmayan granit kaplama plakaları ile yiyeceklerinizin makinenize yapışmasını önlerken, aynı zamanda size pratik bir temizleme imkanı sunuyor. Granit teknolojisi, plakanın ısıyı daha iyi şekilde dağıtmasını sağlarken, aynı zamanda dayanıklı ve sağlıklı yapısı sayesinde kullanıcılarına daha uzun ömürlü bir deneyim yaşatıyor. Çizilmeye, olası darbelere ve yüksek ısıya karşı ekstra dayanıklı Homend tost makinesinin, alt ve üst plakalarının ayrı ayrı ısınabilme özelliğinin yanı sıra, en lezzetli ızgaraları kolaylıkla hazırlamanıza yardımcı olan 180 derece açılabilme fonksiyonu da bulunuyor.

Geniş Izgara Alanı ile Daha Çok Porsiyon

Russell Hobbs tost makinesi, oldukça geniş ızgara alanı sayesinde, misafirlerinize aynı anda çok sayıda lezzetli sunumlar yapmanıza olanak sağlıyor. Yiyeceklerinizin fazla yağını, sahip olduğu yağ kanallarına en etkili şekilde boşaltarak maksimum temizleme kolaylığı sunuyor. Yalnız yaşayanlar için ideal, tezgahta yer kaplamayan ve kolay taşınabilen küçük tost makinesi seçenekleri de bulunan Russell Hobbs, ergonomik yapısı ve yüksek ısıtma gücü sayesinde mutfağınızın havasını değiştirirken yemek hazırlama süresini de önemli bir ölçüde kısaltıyor.

Aşırı Isınmaya Karşı Güvenlik Koruması

İşlevselliği ile kullanıcıların beğenisini kazanan Fakir tost makinesi, güçlü ısıtma performansı ve dayanıklı ürün kalitesi ile mutfağınızın gözde ürünleri arasında yer almaya hazırlanıyor. Aşırı ısınmaya karşı güvenlik korumasına sahip ürün, yiyeceklerinizi makine içinde unuttuğunuzda, kendini kapalı konuma getirerek olası tehlikeleri en aza indiriyor. Çıkarılabilir plakalara sahip tost makinesi, bu özelliği ile temizleme sürecini keyifli bir hale getiriyor. Geniş kullanım yüzeyi ve farklı renkleri ile benzerlerinden ayrılan ürün, işlevsel bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Tost makinesi fiyatları, ürünlerin teknolojik özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Sevdiklerinizle beraber keyifle yiyeceğiniz tost ve ızgaralar hazırlamak istiyorsanız, birçok farklı renk seçeneğine, tasarıma ve performansa sahip tost makinesi modellerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip, Watsons'tan hemen sipariş verebilirsiniz.

Marka