Vücut Tüyü Kesme Makineleri

Kişisel bakım sağlayan vücut tüyü kesme makineleri Watsons'ta sizi bekliyor. Hijyeni ve bakımı en üst düzeyde sağlayan tüy kesme makinesi ve burun kılı makinesi modelleri erkekler için özel olarak tasarlanıyor. Kişisel bakım ve temizliğine önem verenler için hayatı kolaylaştıran bu makineler ile bakımlı olmak artık çok kolay!

Erkek Vücut Bakım Seti İle Temizlik Çok Pratik

Erkek bakım seti; burun kılı alma makinesi, vücut tıraş makinesi gibi ürünleri bulundurur. Kişisel bakımınıza değer katan ürün çeşitleri arasında ihtiyacınız olan fonksiyonel, kolay temizlenebilen ve kullanım rahatlığı sunan makine seçenekleri yer alır. Philips erkek bakım seti, hassas bakım tercih eden erkeklerin tercihidir. Ayrıca profesyonel tasarımı sayesinde en kısa tüylere bile çözüm geliştirir. Philips burun kılı alma makinesi en kör noktada kalan tüylere ulaşarak kişisel bakımı en üst düzeyde sağlar. Ağrı ve acıyı minimum düzeye indiren, erkek fizyolojisine uygun tasarlanan birbirinden farklı ürün çeşitleri arasından sizin için en uygun olan makineyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüy kesme makinesi, ergonomik ölçüleri sayesinde elde kolay tutulabilme ve rahat taşınabilme imkanı sunuyor.

Philips Erkek Bakım Seti İle Cildinizi Koruyun

-0,5 mm'ye kadar yakın düzeltme özelliği sayesinde en kısa tüylerden hızlıca kurtulmanızı sağlar.
-AA pille çalışan makineler 2 aya varan kullanım ömrüne sahiptir.
-Su geçirmez özelliklere sahip olup hem duşta hem de duş dışında kullanım imkanı sunar.
-Yumuşak başlık ve bıçak özelliği ile konfor sağlar.
-Ergonomik kavrama özelliği ile maksimum kontrol geliştirir.
-Kauçuk tutma yeri işlevsel özelliklerini maksimum düzeye getirir ve kullanım sırasında ufak çizik ve yaralanmalara karşı kontrol sağlar.

Erkek Vücut Tıraş Makinesi İle Bakımlı Görünmek Elinizde

Temel bakım ve hijyen ürünleri, cildi istenmeyen tüylerden arındırır; cilde yumuşaklık, parlaklık ve canlılık kazandırır. Hem temiz hem de bakımlı görünmenize yardımcı olan bu makineler ile istenmeyen tüylerinizden 15 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Wahl markalı tüm vücut düzeltme aletlerini pratik bir şekilde uygulayabilir ve kısa süre içinde temiz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Geniş bıçak ölçüsü, kablosuz kullanım, paslanmaz çelik bıçak özellikleri, Li-lon şarj sistemi ve 2 farklı başlık alternatifi sunması ürünün başlıca avantajları arasında yer alır. Taşıma kolaylığı sağlaması açısından saklama çantası ürün içinde mevcuttur. Dilediğiniz marka ve model tüy kesme makinelerini Watsons'ta hemen inceleyebilir, tek tıkla ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Marka