background image
Alışveriş Sepetim
 

Makyaj Fırçaları


Makyaj yapmayı seviyorsanız ve profesyonel bir makyaj deneyimi istiyorsanız, makyaj malzemelerini doğru seçerek işe başlayın. Etkileyici bir makyaj uygulaması yapabilmek açısından makyaj çantanızda mutlaka makyaj fırça seti bulundurun. Yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak ve yüzünüzde gölgelendirme yapmak için doğru fırçayı tercih etmelisiniz. Göz makyajı için tercih edeceğiniz far fırçası, uygulama tercihinize göre değişiklik gösterir. Uygulama şeklinize uygun olan ‌modeli belirleyin. Watsons'ta onlarca farklı fırça seçeneği sizleri bekliyor!


Fondöten ve Allık Uygulaması İçin Doğru Fırçayı Seçin


Fondöten uygularken ürünün cildinizde doğru şekilde dağıldığından emin olmalısınız. Özel olarak üretilmiş olan fondöten fırçası ile birlikte ürünü tüm yüz bölgenize dağıtmalısınız. Yüzünüzde gölgelendirme yapmak ve yüz hatlarınızı daha fazla belirginleştirmek için kontür uygulaması yapmalısınız. Kontür uygulaması yaparken kontür fırçası doğru bir tercih olur. Elmacık kemiklerinizi belirgin hale getirmek için ve yüzünüze daha net bir ifade kazandırmak için allık fırçası kullanın. Kıl yapısı yumuşak bir fırça ile makyaj uygulaması yapmak cildin tahriş olmasını engeller. Sigma fırça, özel kıl yapısı ile ciltte yumuşak bir dokunuş hissi sağlar.


Profesyonel Makyaj Deneyimi İçin Fırça Tercihi Nasıl Olmalıdır?


Profesyonel bir makyaj deneyimi için aydınlatıcı kullanılır. Yüzde ‌kontür uygulamasının yanı sıra highlighter fırçası yardımı ile aydınlık bir görünüm elde edeceksiniz. Fırça seçerken kıl yapısı ve kullanım bölgesine göre açılı olup olmadığına önem vermelisiniz. ‌Eklips fırça modelleri, hem allık hem de pudra uygulamalarında mükemmel bir deneyim sunar. Göz ve kaş makyajı, profesyonel bir makyaj için en çok dikkat edilen bölgelerdir. Bu nedenle kaş ve göz makyajında doğru renklerin tercih edilmesi kadar ‌eyeliner fırçası kullanımına da dikkat edilir.


Aradığınız Makyaj Fırçaları Watsons'ta


Makyaj çantanızda yer alması gereken en önemli makyaj uygulama malzemeleri içerisinde, makyaj fırçaları gelir. Bu ürünler, makyajınızı gün içerisinde tazelemek ve daha fresh bir görünüme kavuşturmak için gereklidir. Eklips fırça seti çeşitleri çantanızda sürekli taşımaya uygun olarak tasarlandı. Yüz kemiklerine özel olarak tasarlanan fırçalar kullanım kolaylığı sunar. Nascita fırça modelleri ile kolay bir uygulama yapabilirsiniz. Yüzlerce farklı seçenek arasından ihtiyacınız olan fırçaları, Watsons'ta bulmanız çok kolay.