8x4

11 adet ürün bulundu
11 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor

8x4

Terlemek vücudun normal bir reaksiyonu olsa da genellikle istenmeyen bir durumdur. Özellikle yaz mevsiminde sıcak havanın da etkisiyle daha fazla terleyebilir, hem koku hem de ıslaklık hissi sebebiyle rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak koltuk altlarınızı gün boyu koruyacak bir deodorant kullanarak terlemenin önüne geçmeniz mümkün. Özellikle 8x4 markasının sunduğu deodorant ve roll on ürünleri ile güçlü bir koruma sağlayabilirsiniz. Markanın ihtiyacınız olan tüm ürünlerini Watsons'ta avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz.

Çiçek ve Meyve Özlü 8x4 Deodorant Çeşitleri

8x4 deodorant ürünleri size pratik bir kullanım sunar. Duştan sonra kuru ve temiz koltuk altınıza uyguladığınızda sizi 48 saate kadar koruyarak ferah bir his yaşamanızı sağlar. Turunçgil kokularından hoşlanıyorsanız 8x4 deodorant seçenekleri arasında mandalina, greyfurt notalarıyla öne çıkan Velvet Blossom'ı inceleyebilir ya da misket limonu ve pembe greyfurt içeriğiyle sunulan Fresh Lime'ı tercih edebilirsiniz. Çiçek özlü bir seçenek arıyorsanız nar ve yasemin notalarıyla öne çıkan Vibrant Flower'ı ya da gül ve nilüfer özütüyle sunulan Pure Aqua ürününü inceleyebilirsiniz. 8x4'ün Juicy Splash deodorant ürünü ise içeriğindeki ahududu ve pembe greyfurt notalarıyla cezbedici bir ferahlık hissi yaşamanızı sağlar.

Erkeklere Özel Nane ve Deniz Esintili 8x4 Deodorant Çeşitleri

8x4 markasının erkekler için sunduğu deodorant çeşitleri de yine 48 saate kadar etkili bir ferahlık hissi sunar. Özellikle nane ve misk notalarından hoşlanıyorsanız sizin için hazırlanan Unique Spirit ve Dry Cool deodorant çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 8x4 Dry Cool ile nane esintisine ek olarak ravent ve lavanta notalarını da teninizde hissedebilirsiniz. Erkekler için sunulan bir diğer seçenek ise Atlantic Wave deodorant ürünüdür. İçeriğindeki sandal ağacı, amber ve denizden gelen ferahlatıcı notalarıyla dikkat çeken Atlantic Wave ile ihtiyacınız olan temizlik ve ferahlık hissini 48 saate kadar yaşayabilirsiniz.

8x4 Roll On Ürünleri ile Gün Boyu Korunun

Roll on ürünleri kullanım pratikliğinin yanı sıra küçük boyuttaki kutuları sayesinde yanınızda kolaylıkla taşımanız için de size avantaj sağlar. Duşun ardından temiz ve kuru koltuk altınıza roll on ürünleri uygulayarak terlemenin önüne gün boyu geçebilirsiniz. Markanın kadınlar için hazırladığı Velvet Blossom roll on seçeneği ile çiçek ve meyve özlerinden gelen ferahlığı yaşayabilir ve içeriğindeki mandalina, greyfurt, yasemin çiçeği notalarını teninizde hissedebilirsiniz. Erkekler için sunulan Dry Cool ise nane, ravent, lavanta içeriğine sahiptir ve 48 saate kadar üstün bir koruma sağlar. 8x4'ün ciltle uyumu dermatolojik olarak kanıtlanmış olan ve alüminyum içermeyen deodorant ve roll on ürünlerini güvenle kullananabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm 8x4 ürünlerini Watsons'ta bulabilir ve avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.