Promosyon

Arko Men

Arko Men

Arko Men'in sunduğu tıraş öncesi ve tıraş sonrası tüm ürünler Watsons'ta sizlerle buluşmak için hazır. Tıraş bıçakları, sabunlar, kolonyalar, kremler, köpükler, jeller ve losyonlar olmak üzere pek çok çeşit içeren tıraş bakım ürünleriyle hem sinek kaydı tıraş hem de tıraş sonrası cilt bakımını yapabilirsiniz.

Pürüzsüz Tıraşlar İçin Arko Tıraş Bıçağı Serisi

Her ihtiyaca uygun Arko tıraş bıçağı çeşitleri ile tıraşlar çok daha pürüzsüz ve kolay. Tek bıçaklı kullan-at tıraş bıçakları, krom kaplama bıçağı sayesinde rahat bir tıraş deneyimi sunar. Başlık kısmında bulunan yuvalar, tıraş köpüğünü tutar ve cildinizde hem kayganlaştırıcı hem de yatıştırıcı bir etki sağlar. Bu tıraş bıçakları, en hassas bölgelerde dahi tahriş olmadan konforlu bir deneyim sunar. Arko Men Pro 2 çift bıçaklı modeller, daha pürüzsüz ve rahat bir tıraş için tasarlanmıştır. Bıçakların tasarımı oldukça konforludur, daha kaygan ve rahat bir tıraş performansına sahiptir. Oynar başlıkları ile yüzünüzün en kıvrımlı noktalarında bile kolayca hareket edebilir. Ergonomik sapı ile kolay tutuşludur. Formülünde yeşil çay bulunan kayganlaştırıcı bant cildinizi tahrişe karşı korur ve temiz bir his bırakır. Banyo Body tıraş bıçağı ürünleri ise kişisel vücut temizliğiniz için idealdir.

3 Bıçaklı Tasarım İle Daha Yakın Tıraş

Arko Men Pro 3, üç bıçaklı tasarımı sayesinde çok daha yakın ve derin bir tıraş deneyimi sağlar. Ergonomik başlıklı ürün, yüzünüzün en kıvrımlı noktalarına bile kolayca girip çıkabilir. Yenilenen bıçak teknolojisi ile özel olarak tasarlanan başlığı sayesinde daha pürüzsüz bir tıraş performansı gösterir. Papatya özü içeren zeytinyağı formüllü kayganlaştırıcı bandı sayesinde cildinize ihtiyaç duyduğu özeni sunar.

Tıraş Kremi Ve Köpüğü İle Kolay ve Rahat Tıraşlar

Arko tıraş kremi ve Arko tıraş köpüğü ürünleri E vitamini, Aloe Vera, lavanta yağı gibi maddelerle zenginleştirilmiş formüllerle hazırlanmıştır. Özel kokuları ile serinletici bir tıraş deneyiminin yanı sıra cildinizi nemlendirerek sakallarınızı yumuşatır, daha düşük sürtünme ile tıraşı kolaylaştırır. Tıraştan sonra oluşabilecek tahriş, kızarıklık ve yanma sorunlarını önlemeye yardımcı olur. Parfüm ve boya içermeyen traş kremi ve köpükler, dermatolojik testlerden geçmiştir.

Tıraştan Sonra Temiz ve Ferah Bir Cilt

Arko'nun sunduğu tıraş sonrası ürünleriyle tıraş keyfinizi tamamlayabilirsiniz. Tıraştan sonra yüzünüze uzun süreli ferahlık ve temizlik hissi veren etkili kokulara sahip Arko tıraş kolonyası ve Arko tıraş losyonu ürünleri ile tıraş sonrası cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Şimdi tüm Arko Men tıraş öncesi ve sonrası ürünlerini Watsons'ta bulabilir ve tek tıkla siz de kolayca satın alabilirsiniz.