Promosyon

Artnet

Artnet

Watsons'ta yer alan Artnet makyaj fırçaları ile makyajınızı daha kusursuz göstermeye hazır mısınız? Artnet fırça ürünleri ile makyaj yapmak hem daha eğlenceli hem de daha pratik. Özel fırça kıllarıyla öne çıkan ürünler, farklı kullanım alanlarıyla da sizlere büyük kolaylıklar sunar.

Artnet Fırçalar ile Göz Alıcı Makyajlar‌‌

Artnet markasının birçok fırça çeşidi bulunur. Her bir fırça, özel yapıları ve ergonomik kullanım şekilleriyle makyaj yapmayı keyifli bir boyuta taşır. Makyaj yapmak en kısıtlı zamanlarınızda bile son derece kolay ve hızlı bir hâle gelir. Artnet'in farklı yapılardaki çeşitli fondöten fırçaları, farklı bölgelere kozmetik ürünlerini kolayca uygulayabilmenize imkan sağlar. Göz makyajı için üretilen fırçalar, göz farını daha homojen bir şekilde göz kapağınıza dağıtabilmenize yardımcı olurken açılı fırçalar ise elmacık kemiklerinizi belirginleştirmeye olanak tanır.

Makyajınız Şimdi Son Derece Kusursuz

Artnet fırça çeşitleri, tüm yüz makyajınızı daha kusursuz bir hâle getirir. Kozmetik ürünlerini cildinize homojen bir şekilde dağıtan ürünler, özel yapılı fırça kılları sayesinde ise cildinizi yormaz. Watsons'ta kolayca bulabileceğiniz Artnet fırçalar farklı yapıları ve açılarıyla da öne çıkar. Artnet karıştırma fırçası, farklı renklerde göz farlarını göz kapağınıza kolayca uygulayabilmenize olanak tanıyan bir fırçadır. İnce bir yapıya sahip olan ürün, göz kapağınızın tüm kıvrımlarına kolayca ulaşabilir. Farın istenilen yoğunlukta ve daha homojen bir biçimde dağılmasına olanak tanıyan Artnet karıştırma fırçası, tüm farları kolayca dağıtabilir. Artnet'in yelpaze fırçası makyaj bitiminde yüzünüzdeki fazla pudrayı ve makyaj kalıntılarını temizlemenize yardımcı olur. Birçok kullanım alanı olan fırça elmacık kemiklerinize, burnunuza ve dudak üstüne aydınlatıcı sürerken de kullanılabilir. Açılı, sivri uçlu ve normal yapıdaki fondöten fırçaları, yüzünüze fondöteni ve kapatıcıyı eşit bir biçimde dağıtabilmenize imkan tanır. Fırçalar, çizgi çizgi görünüm oluşturmaz ve son derece kusursuz bir fondöten görünümü ortaya koyar. Pudra ve allık fırçaları ile makyajınızı sabitleyebilir, yüzünüze renk verebilirsiniz. Gölgelendirme fırçasıyla ise bronzer sürebilir ve yüz hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz. Şekillendirme fırçası ile yanaklarınıza ve diğer tüm yüz hatlarınıza kontür yapabilirsiniz. Secret Brush fırçalar ise dördü bir arada olma özelliğiyle öne çıkar. Tüm makyajınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ana fırçaları içerisinde barındıran bu çoklu fırça, hem günlük kullanımlarda işinize yarayacak hem de tatillerinizde ve diğer seyahatlerinizde hayatınızı kurtaracak.

Makyaj Yapmak Artık Daha Kolay

Tüm yüz makyajınız için ihtiyaç duyabileceğiniz Artnet fırça çeşitlerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Makyaj yapmayı kolaylaştıracak ve sevdirecek fırça çeşitlerini makyaj çantanızdan eksik etmemek için ihtiyacınız olan ürünleri hemen Watsons'tan sipariş verebilirsiniz!