Kategori

Babyliss

9 adet ürün bulundu
9 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Babyliss

Bakımlı bir saç, özenli bir giyimin ve güzel bir makyajın çok önemli bir tamamlayıcısı. Saç bakımı denince de akla gelen en iyi markalardan biri olan Babyliss, günlük yaşantınızda ya da özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyor ve kendinizi daha bakımlı, güzel ve özgüvenli hissetmenizi sağlıyor. Watsons mağazalarından ya da web sitesinden kolayca edinebileceğiniz Babyliss markalı ürünler, saç bakımını oldukça kolay bir hale getiriyor.

Saçlarınız için En İyisini Seçin

O anki modunuza ya da o gün gideceğiniz mekanlara göre bazen saçlarınızın düz, bazen kıvırcık, bazen de dalgalı olmasını istiyorsunuz. O gün nasıl bir saç modeli istediğinize karar verdikten sonra ise saçlarınızı şekillendirirken, işinizi kolaylaştıracak ve bu sırada saçlarınıza zarar vermeyecek ürünleri tercih ediyorsunuz. Babyliss, kadınların bu konudaki ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde anlıyor ve geliştirdiği ürünlerle istenenden de fazlasını veriyor.

Saçlarınızı Şekillendirmek Eğlenceli Bir Hale Gelsin

Babyliss saç düzleştirici ürün ile dümdüz saçlara kavuşmak mümkün oluyor! Saçlarınız dalgalı veya kıvırcıksa, hatta düz olduğu halde kabarıksa bazı günlerde saçlarınızı düzleştirmek isteyebilirsiniz. Saçlarınızı büyük bir özenle taradıktan sonra bu ürünle kolay ve hızlı bir şekilde düzleştirerek işinizi eğlenceli bir şekilde tamamlayabilir, ayrıca vakitten de tasarruf edebilirsiniz. Babyliss saç maşası ise adeta kıvır kıvır saçlara sahip olmayı özendiriyor. Düz saçlı kadınların veya daha kıvırcık bir saça sahip olmak isteyenlerin tercihi olan ürün, pratik kullanımıyla kadınları mutlu etmeyi başarıyor ve "İyi ki!" dedirtiyor. Babyliss düzleştirici ve saç maşası ürünlerinin ortak özelliği ise bu ürünlerin, çalışmaya başladıktan sonra hızlı bir şekilde ısınması ve saçlara şekil verirken uçlarını kırmayarak kalpleri fethetmesi oluyor.

Kuru Şampuan Kullanarak Zamandan Kazanın

Yorgun veya hasta olduğunuz zamanlarda saçlarınızı yıkamak bazen çok zor gelebilir. Ancak böyle zamanlarda bile saçlarınızın yeni yıkanmış gibi canlı ve parlak olmasını istiyorsanız, böyle durumlarda da yardımınıza kuru şampuanlar koşuyor. Batiste kuru şampuan, yağlanmış saçlardaki yağı gideriyor ve saça hacim katıyor. 1 dakikadan kısa sürede saçları tertemiz yapıyor ve kendinizi daha ferah hissetmenizi sağlıyor. Bu şampuanın kullanımı da oldukça kolay:

-Kutuyu iyice sallayın ve saç köklerinize 30 cm uzaktan sıkın.
-Parmak uçlarınızla saç köklerinize masaj yaparak uygulayın.
-Saçlarınızı tarayın.

İşte bu kadar basit!

Siz de Babyliss'in ürünlerinden faydalanmak için hemen bir Watsons mağazasına gidin veya web sitesini ziyaret ederek bir sipariş oluşturun ve markanın sunduğu imkanlardan bir an önce yararlanmaya başlayın.