Baseus

Baseus

Kaliteli ve uzun ömürlü telefon aksesuarları üreticisi Baseus, telefonunuz için ihtiyaç duyduğunuz çeşitli ürünleriyle Watsons’ta sizleri bekliyor. Müziğin her tonunu keyifle dinlemenizi sağlayan kulaklık çeşitleri, telefonunuzun pil sorununu ortadan kaldıran powerbank ve şarj kablosu ürünleri ile araç telefon aksesuarları hayatınızın her anında kolaylık sunuyor.

Baseus Kulaklıklar İle Mükemmel Müzik Deneyimi

Müzik deneyimini kusursuz kılan Baseus kulaklık modelleri ile her türden müziği keyiflle dinleyebilirsiniz. Bağlantı seçenekleri olarak kablolu ve Bluetooth seçenekleri içerisinden size en uygun seçeneği belirlemek Watsons’ta çok kolay. Kaliteli mıknatısları ile bass ve tiz sesleri en doğru frekanslarda iletebilen Baseus bluetooth kulaklık modelleri, uzun pil ömrüyle de tüm gününüzü müzikle doldurabilmenizi sağlıyor. Özel kutusu içerisinde çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz Bluetooth kulaklıklar ile her an her yerde kablosuz müziğe ulaşabilir, mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gümüş, gri, siyah veya kırmızı gibi birçok renk seçeneğine sahip kablolu Baseus mikrofonlu kulaklık ürünleri de kusursuz bir deneyim sunuyor.

En İyi Performans İçin Şarj Aksesuarları

Telefon kullanımı için ön planda yer alan aksesuarlar içerisinde şarj ekipmanları yer alıyor. Hızlı şarj destekli Baseus şarj kablosu ürünleri ile telefonunuzun şarj performansını en iyi seviyede destekleyebilirsiniz. Baseus kablo modelleri farklı renk seçeneklerine ek olarak USB-C ve Type-C giriş seçenekleriyle her telefon modeli için uygun seçenekler içeriyor. Dışarıda fazla vakit geçiriyor ve telefonunuzu şarj etmek için uygun ortam bulamıyorsanız Baseus powerbank modelleri sizlere oldukça konforlu bir şarj deneyimi sunuyor. Çantanıza rahatlıkla sığabilen boyutlarda üretilen powerbank ürünleri, her an her yerde şarj imkanı sağlıyor. Güncel şarj teknolojileri içerisinde yer alan kablosuz şarj cihazı ürünleri de Baseus bünyesinde size sunulan ürünler içerisinde bulunuyor.

Araç Şarj Ekipmanları ile Keyifli Yolculuklar

Araba kullanırken telefon kullanımını güvenli ve konforlu bir biçimde sağlamak en büyük ihtiyaçlardan birini oluşturuyor. Telefonunuzun haritalar özelliği ile yol tarifi almak veya telefon görüşmeleri için konsantrasyonunuzu bozmayan bir konumda telefonunuzu bulundurmak için Baseus telefon tutucu modellerini Watsons’ta bulabilirsiniz. Telefonunuzun havalandırma ızgaralarına sorunsuz bir şekilde tutunabilen Baseus araç telefon tutucu ürünleri mıknatıslı ve mandallı seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Araç içerisinde geçirdiğiniz vakitlerde telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilmenizi sağlayan çakmaklık girişli Baseus araba şarj cihazı ürünleri de Watsons’ta yer alan seçenekler içerisinde. Baseus ile sizlere sunulan, telefonunuz için gerekli birçok aksesuara Watsons’ın geniş ürün çeşitliliğiyle yalnızca bir tık ile sahip olabilirsiniz!