Seçilen Filtreler :

Batiste

Batiste

Batiste kuru şampuan çeşitleri, Watsons avantajları ile saçlarınızı daha temiz ve ferah hissetmeniz için uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Birbirinden farklı kokuları bulunan Batiste şampuan çeşitleri, yağlanmış ve hacmini yitirmiş saçlarınızdaki fazla yağı gidererek saçlarınıza hacim katıyor. Canlanan saçlarınız, pratik bir kullanım neticesinde kısa süre içerisinde yıkanmış gibi temiz bir görünüme ve hisse sahip oluyor. Günlük yaşantınızı olduğu gibi profesyonel hayatınızı da kolaylaştıran ürün sayesinde saçlarınız temiz bir kokuya da kavuşuyor.

Pratik ve Ferah Bir Saç Temizliği

Batiste kuru şampuanların içeriği nişasta bazlı ve su gereksinimi olmadan saçlarınızda aktif temizlik yaratan formüle dayanıyor. Saçlarınızı, hoşlanmadığınız yağlı görünümden kurtarmanın en kolay ve etkili yolu Batiste şampuan kullanımı oluyor. Vaktinizin dar olduğu durumlarda, anında hazır olmak ve güne başlamak için Batiste kuru şampuan seçenekleri arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Duş alacak vaktiniz olmadığında, önemli bir buluşma veya toplantınız var ise çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz uygun ebatlardaki Batiste kuru şampuan ile saçlarınızda hızlı bir şekilde temizlik hissi elde edebilirsiniz.

Kolay Kullanım ile Anında Etki

Batiste kuru şampuanı kullanmadan önce iyice çalkalamanız ve saçlarınızdan 30 cm uzaklıktan saç köklerinize sıkarak kullanmanız gerekiyor. Etkili bir kullanım için parmak uçlarınızın yardımı ile masaj hareketleriyle saç köklerinize iyice uygulamalısınız. Saçınızda 4 - 5 dakika beklettikten sonra ürün, saçlarınızdaki yağı emip yağlı görünümü azaltıyor. Kuru şampuandan artanları tamamen atabilmek için saçınızı köklerinden uçlarına doğru tarayabilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz gibi şekil verebileceğiniz, hacimli ve sağlıklı görünüme sahip saçlara sahip olabilirsiniz.

Farklı Seçenekler ve Uygun Fiyat

Batiste kuru şampuan fiyat aralığı, şampuan çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Orijinal kuru şampuan, Cherry kuru şampuan, Fresh kuru şampuan, XXL Extra Hacim kuru şampuan ve Bare kuru şampuan gibi çeşitleri ile her zevk ve ihtiyaca uygun farklı içeriklere ulaşabilirsiniz. Basınçlı kutuda bulunan kuru şampuanı, yüksek sıcaklığa maruz bırakmadan kullanmalısınız. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulama yapmamaya dikkat etmeniz oldukça önemli. Watsons fırsatları ile Batiste kuru şampuan alarak saçlarınızın temizliği için pratik bir çözüm bulabilirsiniz.