Beauty Blender

Beauty Blender

Hollywood’da ünlülerin makyözü olarak bilinen Rea Ann Silva tarafından icat edilen Beauty Blender makyaj süngeri, makyaj uygulamasını bir üst seviyeye çıkarıyor. Beauty Blender sünger ile makyajınızı daha profesyonelce uygulayabilir ve cildinizde kusursuz bir görünüm yaratabilirsiniz. Silva’ya göre kusursuz bir yüz için birbirine mükemmel uyum sağlayan makyaj ürünleri gerekli. Bu nedenle makyajınızı parmaklarınızla yapmak yerine, Beauty Blender kullanarak mükemmel uyumu yaratmanız tavsiye ediliyor. Beauty Blender ürünlerine Watsons ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Beauty Blender ile Kusursuz Bir Makyaj Deneyimi

Beauty Blender sünger, makyaj ürünlerinin yeteri kadar kullanılmasını sağlıyor ve ziyan olmasını engelliyor. Süngersiz uygulanan makyaj, yüzünüzde ürünlerin çizgi çizgi gözükmesine ve belirli yerlerde çatlamalara yol açabiliyor. Beauty Blender sünger, makyaj ürünlerinin yüzünüzdeki tüm bölgelere eşit yayılmasını sağlıyor. Aynı zamanda makyajın kolaylıkla uygulanmasına olanak tanıyor. Beauty Blender makyaj sünger, patentli bir ürün. Süngerin üzerindeki süet yüzey, dokunanlara harika bir his yaşatıyor. Beauty Blender, makyaj uygulaması sırasında yüzünüzün kıvrımlarına uyum sağlayarak, uzun süreli kalıcı bir makyaj deneyimi sunuyor. Burun kenarları ve göz altları gibi daha duyarlı ve itina isteyen bölgeler için süngerin uç kısmı kolay bir uygulama sağlıyor.

Beauty Blender Sünger ile Kullanılabilecek Ürünler

Beauty Blender makyaj sünger ile birçok farklı makyaj ürününü cildinize uygulayabilirsiniz. Bu ürünler;

-Krem
-BB Krem
-CC Krem
-Fondöten
-Kapatıcı
-Allık
-Bronzer
-Far
-Diğer cilt bakım ürünleri

Beauty Blender ile Makyaj Nasıl Uygulanır?

Beauty Blender sünger, makyaj uygulaması öncesi ıslatılarak kullanılıyor. Bunun için tavsiye edilen yöntem:

1-Süngeri, içi su dolu bir kabın içinde yaklaşık iki dakika kadar bekleterek, süngerin şişmesini ve boyutlarının yaklaşık iki katı kadar büyümesini bekleyin.
2-Daha sonra süngeri su dolu kaptan alarak kuvvetlice sıkın. Böylece üzerindeki fazla suyu atmasını sağlayın. Sıktıktan sonra temiz bir peçete ya da havlu kağıt ile yüzeyindeki nemi alabilirsiniz.
3-Beauty Blender makyaj sünger kullanımınıza hazır! Şimdi istediğiniz makyaj ürününü sünger ile tampon hareketlerle cildinize kolayca uygulayabilirsiniz.

Önemli Not: Her uygulamanızdan sonra süngerinizi yıkamayı unutmayın. Süngerinizi ılık akan suda temizleyin. Temizleme sonrası süngeri iyice sıkarak kuruması için bırakın. Beauty Blender süngerin hijyenik açıdan 3 ya da 4 ayda bir yenilenmesi tavsiye ediliyor.

Kısacası, Beauty Blender, makyaj ürünlerinin cildinizle bütünleşmesine ve kusursuz bir makyaj deneyimi elde etmenize yol açıyor. Pürüzsüz bir makyaj uygulaması için Beauty Blender fiyat bilgilerine Watsons aracılığı ile ulaşabilirsiniz.