Bepanthol Baby

Bepanthol Baby

Bepanthol Baby ürünleri, bebeğinizin ve sizin cildinize ihtiyaç duyduğu desteği sağlamak için Watsons'ta sizleri bekliyor. Bebeklerin cildini yumuşak bir dokunuşla koruyan Bepanthol, hassas içeriğiyle sizin cildinize de ihtiyaç duyduğu nem, onarım ve korumayı sunuyor. Güneş, rüzgar, soğuk cildinizi yormasın istiyorsanız bu kremlerle cildinizi güçlendirebilirsiniz. Hassas ve egzamaya yatkın bir cilde sahipseniz, bebeğinizin hassas cildine özel formüllerle üretilen bu krem sizin için de biçilmiş kaftan olabilir. Yoğun nem sağlayan ürün, problemli ciltlerin yatışmasına yardımcı oluyor.

Bepanthol Pişik Kremi ile Bebeğiniz Hep Huzurlu

Özel formülüyle bebeğinizin cildinde koruyucu bir bariyer oluşturan krem, pişik oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki onarıcı bileşenlerler sayesinde cilt dokusunu güçlendiren ürün, geçirgen yapısıyla da bebeğinizin teninin nefes almasını sağlıyor. Ürünün formülünde yer alan provitamin B5 cildin sürekli nemli ve pürüzsüz kalmasına yardım ediyor. Sürtünmeyi minimuma indirerek pişik oluşumunun önüne geçiyor. Bebeğiniz için zararlı olabilecek kimyasallar içermeyen üründe özellikle parfüm, SLS, paraben ve koruyucu bulunmuyor. Ürünün içeriğinde yer alan lanolin cildin nem dengesini bozmadan, cilde kaygan bir doku kazandırıyor. Bu sayede pişik oluşumu başlamadan önüne geçilebiliyor. Bebeğinizin hassas cildine ihtiyacı olan özeni göstermek için Bepanthol kremi her bez değişiminde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kuru ve temiz cilt üzerine uygulayabileceğiniz krem, hızla emilmesi ve çabuk temizlenmesiyle işinizi kolaylaştırıyor. Özellikle yaz aylarında koltuk altı gibi hassas bölgelerde meydana gelebilecek tahrişlerin önüne geçmek için, kendiniz de bu kremi kullanabilir, hayat kalitenizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bepanthol Kremle Üstün Cilt Koruması

-Bebeğinizin hassas cildine özel formül, katkı malzemeleri ve zararlı kimyasallar içermiyor.
-Ürünün geçirgen yapısı bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlıyor. Bu sayede cildin doğal dokusunu bozmadan pişiğe karşı koruyor.
-Pişiği oluşmadan önlemesi sebebiyle bebeğinizin her zaman keyifli olmasına yardımcı oluyor.
-Hızlı ve yeterli miktarda emilebilen ürün, bebeğinizin cildiyle tamamen uyum sağlıyor.
-Pişik kremini bebeğinizin poposunun yanı sıra genital bölge, dirsek içi, diz arkası, boyun gibi sıcak havalarda tahriş görülebilen bölgelerde de güvenle kullanabilirsiniz.
-Kremi uygularken bebeğinizin cildinin temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz.

Bebeğiniz İçin En İyi Ürünlerin Adresi: Bepanthol Baby

Watsons bebeğinizin cildine uyumlu, koruma sağlayan Bepanthol Baby ürünlerini bir arada sunuyor. Bepanthol pişik kremi fiyat konusunda en uygun seçenekleri Watsons'ta bulabilirsiniz. Bebeğiniz ve kendi cildiniz için en uygun ürünlere Watsons'tan ulaşabilir, internet üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.