Promosyon

Bvlgari

Bvlgari

Bvlgari en güzel parfümleri ile Watsons'ta sizlerle buluşur. Mis kokular sunan, zihinlerde iz bırakan parfümler hem kadın hem de erkek çeşitleri ile Bvlgari kalitesinin ürünüdür. Dünyaca ünlü moda markası 1884 yılından bu yana beğeniyle karşılanan mücevher tasarımları ve 1992 yılından bu yana klasikleşen kokuları ile lüks kokuları teninizde duymanızı sağlar.

Lüks Artık Ulaşılabilir

Ünlü İtalyan modaevi, 1992 yılında tanıttığı ilk parfümünden bu yana yüzün üzerinde Bvlgari parfüm bayan ve erkek tasarımlarına imza atmıştır. İtalya'dan tüm dünyaya yayılan lüks kokular, kadınların üzerinde görkemli bir mücevher gibi taşınırken Bvlgari parfüm erkek ürünleri ile karizmatik erkek stilinin imzası halini alır. Dünyanın en iyi burunları ile işbirliği içinde hazırlanan parfümlerin her biri klasikleşmiştir. Marka fiyat politikası sayesinde lüksün herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamıştır.

Etkili Kokular, İkonik Parfüm Şişeleri

-Bvlgari kadın parfüm ve erkek parfüm ürünleri hem EDP hem de EDT versiyonları bulundurabilir. Eau de Parfum ve Eau de Toilette kullanmak isteyenler ürünler arasından seçimlerini yapabilir.
-Markanın parfümleri ikonik geometrik şekillerdeki şişeleri ile tanınır. Sade tasarımlı şişeler, dikdörtgen, küre veya prizma şekillerindedir. Etkili ve kalıcı kokularıyla tanınan marka, parfüm tasarımlarında da mücevherlerinden ilham alır. Değerli taşların renklerinde ve şekillerinde parfüm şişeleri bulunabilir.
-Parfümlerde çiçekler sıklıkla kullanılır. Marin, yeşil, floral temalı parfümler markanın imzasıdır.
-Parfümler arasında şekerli kokular da bulunur ancak markanın koku yelpazesinde daha çok ferah kokular yer alır. Dört mevsim, farklı yerlerde kullanılabilecek birçok koku çeşidi Bvlgari ürünleri arasında bulunabilir.

Klasikleşen Parfümlerin Markası

Markanın en bilinen parfümleri arasında Bvlgari Jasmin Noir ve Bvlgari Aqva sayılabilir. Parfümlerin farklı özlerle zenginleştirilen farklı edisyonları da zaman içinde raflarda yerini almıştır. Her tasarımı bir klasik adayı olan marka, Pour Femme ve Pour Homme gibi temel serileriyle de hala rağbet görmektedir. Esrarengiz ve seksi bir iz bırakma konusunda iddialı olan parfümler, farklı zevklere uygun alternatifler sunar. Kullanıcılar için adeta bir imza halini alan ve senelerde vazgeçilmeden kullanılan koku tasarımları, kalıcı etkileri ile bilinir.

Bvlgari parfüm çeşitlerini inceleyerek ve parfüm içeriklerine, notalarına bakarak siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Parfümün şişe tasarımından karakterine dair ipuçları yakalayabilir, içindeki doğal özler sayesinde temasını ve kokusunu tahmin edebilirsiniz. Kullanacağınıza alanlara, giyim tarzınıza, mevsime ve koku zevkinize göre dilediğiniz Bvlgari ürününü Watsons'ta bulabilir, zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.