Cillit Bang

Cillit Bang

Cillit Bang, evinizi etkili bir şekilde temizleyen güçlü formüle sahip ürünleriyle pratik bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Birçok yerde ve alanda kullanılabilen Cillit Bang temizlik ürünleri, uygulanan yüzeylerde ışıltı bırakır. Ferah kokusu sayesinde temizliğiniz daha keyifli bir hale bürünür. Temizliğinizi taçlandırabileceğiniz Cillit Bang temizlik ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.

Cillit Bang Aktif Köpük İle Parlak Yüzeyler

Cillit Bang Aktif Köpük, zengin formülüyle tüm yüzeyleri temizler ve geriye sadece parlaklık bırakır. Banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda kullanılabilir. Dakikalar içinde temizlenmiş yüzeylere kavuşmanızı sağlayan Cillit Bang Köpük, zamandan da tasarruf ettirir. Yüzeylere yapışmış sabun artıklarını ve su lekelerini kolayca çıkarır. Seramik ve krom yüzeylerde bulunan inatçı kirleri sizi yormadan temizler. Fayans gibi yüzeylerde de kullanılabilen Cillit Bang Köpük, derinlemesine temizlik sağlar. Musluklardaki su lekelerinden eser bırakmayan ürün, ışıl ışıl bir yüzey görünümü sunar.

Cillit Bang Kireç Çözücü Sprey İle Kirece Karşı Savaş

Kireçli sular çoğu evin korkulu rüyaları arasında yer alır. Her gün temizlemenize rağmen tekrar tekrar oluşan kireç, suyun kullanıldığı her alanın baş belasıdır. Cillit Bang Kireç Çözücü Sprey, kireçle baş etme konusundaki en büyük yardımcınız olmaya aday. En zorlu kireç lekelerini bile zahmetsizce çıkarabilen güçlü formülü mutfakta, banyoda ve tuvalette kullanılabilir. Kireçli alana az miktarda sıkın ve süngerle silin. Kireç lekeli, buğulu alanı böylelikle kolayca yok edin. Uygulandığı alanda leke ya da toz bırakmaması etkin formülünün bir diğer getirisi.

Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücü İle Temizliği Hissedin

Mutfak temizliğinde en muzdarip olunan konulardan biri hiç şüphesiz yağlar ve kirler. Özellikle ocak üzerinde biriken yağları temizlemesi oldukça yorucu. Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücü, yüzeylerde biriken yağ ve kiri söker atar. Mutfaktaki en zorlu kir ve yağ lekelerini saniyeler içinde yok eden ürün, çok daha kısa sürede etkili bir temizlik yapmanızda rol oynar. Turbo köpük teknolojisi ile geliştirilen ürün, uygulanan yüzeye hızlıca nüfuz eder ve hayallerinizdeki temiz mutfağa kavuşmanızı sağlar.

Cillit Bang Klozet Bloğu Tuvaletinize Ferahlık Getirir

Cillit Bang Klozet Bloğu, tropikal çiçekler ve yaz meltem kokularıyla klozetinizi hem temizler hem de ferah bir ortam oluşturur. Canlandırıcı kokularıyla temizlik hissi sunan klozet bloğu her sifonda tuvalete ferahlık yayar. Klozetin içine kolayca yapıştırılabildiği için pratik kullanım sağlar. Uzun zaman dayanabilen formülü, tuvaletinize hijyen katar. Cillit Bang temizlik ürünlerini Watsons’ta bulabilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!