Dk Dent

DK Dent

Doğal içeriklerle dişlerinizi temizleyen ve ağız sağlığınızı koruyan DK Dent diş macunları Watsons’ta! Çocuklara ve yetişkinlere özel ürün seçenekleri sunan DK Dent diş macunu çeşitlerinin tümü florür, gluten, paraben, yapay tatlandırıcı ve SLS içermiyor. Boya içermeyen ve rengini bitki özlerinden alan macunlar doğal ve hassas bir temizlik sağlıyor.

DK Dent Diş Macunu Çeşitleri ile Hassas Diş Bakımı

Dermokil uzmanlığında üretilen DK Dent diş macunu içerikleri; aloe vera, nane, propolis, aktif karbon, kil, karanfil, ahududu ve orman meyveleri gibi doğal özler sunuyor. Doğal içeriğiyle dikkat çeken diş macunları, diş ve diş etleri için en hassas bakımı ve temizliği sağlıyor. Hayvanlar üzerinden test edilmeyen ürün, doğallığını vegan sertifikasıyla tescilliyor. Markanın klasik diş macunu, florür, gluten ve boya içermiyor. Rengini bitki özlerinden alan alan macun, düzenli kullanımda dişlerde etkili bir temizlik sağlıyor ve dişlerin doğal beyazlığa kavuşmasına yardımcı oluyor. Mineral, kil ve kalsiyum katkılı içeriği ile diş minesinin güçlenmesine destek oluyor. Yapay tatlandırıcı içermeyen diş macunu tadını içeriğindeki Stevia bitkisinden alıyor. Aloe vera katkılı diş macunu düşük abrasif özelliği sayesinde dişlerin aşınma yapmadan temizlenmesini mümkün kılıyor.

DK Dent Aktif Karbon ile Ekstra Beyazlatıcı Diş Bakımı

DK Dent Aktif Karbon & Kil Beyazlatıcı Diş Macunu, özel içeriği sayesinde dişleri beyazlatmaya yardımcı oluyor. Yemek lekeleri, çay, kahve ve sigara gibi lekeleri gidermeye yardımcı olan aktif karbon ve kil içeriği ile etkili bir bakım sunuyor. Macunun içeriğinde bulunan nane özleri de nefeste ferahlık bırakıyor. SLS, paraben, gluten, florür, boya ve tatlandırıcı içermeyen özel içeriğiyle en doğal bakımı sağlıyor. Köpürmeyen özellikteki DK Dent aktif karbon düzenli kullanımda dişleri çürüklere karşı korumada yardımcı oluyor.

DK Dent Çocuk Diş Macunu Çeşitleri ile Doğal Diş Bakımı

3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan diş macunu, yutulduğunda sağlığa zarar vermeyecek içeriğiyle dikkat çekiyor. Florür, yapay tatlandırıcı, SLS, gluten, boya ve köpük içermeyen özel formülüyle en hassas bakımı sunuyor. DK Dent diş macunu içeriğinde aloe vera, karanfil, kil ve xylitol bulunuyor. Xylitol içeriği sayesinde çürük oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki karanfil ve aloe vera özleriyle diş eti bakımına destek oluyor. SLS içermemesi nedeniyle dişlerde köpürme yapmadan temizlik sağlıyor.

Kendiniz ve çocuğunuz için en doğal içerikli DK Dent ürünlerini Watsons’ta bulabilir ve ürünlerin diş fırçası hediyeleri ile avantajlı alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.