Duracell

Duracell

Yüksek performans ve uzun ömürlü kullanım sunan Duracell, Watsons’ta! Duracell; şarj edilebilir, alkalin, işitme cihazı, düğme ve özel pil çeşitlerine imza atan dünyanın lider pil üreticisidir. Uzun ömürlü kullanım sunan pilleri ile dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen bir markadır. İnovatif ürünleriyle tüketicilerin ilk tercihi olan marka, ürünlerinde POWERCHECK™ teknolojisini kullanır. Bu teknoloji, pillerdeki enerji düzeylerinin takip edilebilmesini mümkün kılar ve bu sayede pilin enerjisi bitmiş başka bir cihazda kullanılabilmesini sağlar. Kaliteli ve güvenli kullanım sunan ham maddelerden üretilen Duracell pil, kullanıcıya sunulmadan önce sayısız enerji tüketimi ve performans değerlendirmesi ile test edilir.

Duracell İle Uzun Ömürlü Performans

Teknolojik gelişmeler sonrasında insanların elektronik cihazlarla etkileşimi artış göstermektedir. Oyuncaklar dahi pille çalışan elektronik cihazlar haline gelmiştir. Bu nedenle günlük hayatta pillere duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artış gösterir. Bu bakımdan pillerin uzun ömürlü performans sunması önemlidir. Kullanıcılara kalıcı çözümler sunan pillere imza atan Duracell, ürettiği ürünleriyle uzun ömürlü teknoloji kullanımı sunar. Markanın imzasını taşıyan piller uzaktan kumandalar, oyun konsolları, dijital kameralar, hesap makineleri, işitme cihazı, oyuncaklar, saatler, fenerler ve sensörler gibi günlük hayatı kolay hale getiren cihazlarda güvenli ve uzun ömürlü performans sunar.

Duracell'den Yenilikçi Ürünler

İnovatif ürün çeşitleri ile tüketicilerin ilk tercihi olmayı başaran Duracell yenilikçi ürünler geliştirir ve kullanıcılardan tam not alır. Duracell şarjlı pil, kullanıcıları priz arama derdinden kurtarır ve mobil cihazların çalışmasını sağlar. Bu bakımdan küçük ancak hızlı ve yüksek performans sunan bir çözümdür. Şarjlı pil USB'den güç alan cihazlarla uyumludur. Çift taraflı girişi sayesinde hem powerbank hem de cihaz şarj edebilir. Bunun yanında bu cihazda kalan enerjiyi gösteren dereceli LED gösterge bulunur. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar her an her yerde bitmeyen gücün ayrıcalığını yaşar.

Duracell Powerbank ile Bitmeyen Enerji

Duracell powerbank güç kaynağına ihtiyaç duyan tüm cihazlar için güvenilir bir kaynak yaratır. Hızlı şarj teknolojisiyle donatılan powerbank, kolaylıkla taşınabilir özelliklerde üretilir. Ürünün 3350 mAh, 6700 mAh ve 10050 mAh seçenekleri bulunur. 3350 mAh Powerbank 24 saat süren ek kullanım yaratır. Duracell Powerbank 6700 mAh 48 saate kadar ve 10050 mAh Powerbank ise 72 saate kadar ekstra kullanım süresi sunar. Markanın uzun ömürlü performans sunan ürünlerini bütçe dostu fiyat seçenekleri ve tüm detaylarıyla Watsons’ta bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.