Evy Baby

Evy Baby

Bebeğinizin rahatlığını sağlamak için kaliteli ve konforlu ürün seçeneklerine imza atan Evy Baby, yenidoğan çağından itibaren güvenle kullanabileceğiniz bebek bezleri ve ıslak mendil ürünleriyle Watsons’ta ebeveynleri bekliyor. Ekonomik olmalarıyla dikkat çeken bebek bezleri, bebeğinizin cildiyle uyumlu materyallerden elde edilmeleriyle övgü topluyor. %100 doğal pamuk içeren ve emicilik oranı oldukça yüksek olan bebek bezleri, bebeğinizin ıslaklık ya da nem hissederek pişik gibi rahatsızlıklar yaşamasını da önleyebiliyor. Kullanım sırasında kuruluk konusunda en başarılı olan ürünlerden biri olan Evy Baby bebek bezi modelleri, bebeğinizin bedenine uyum sağlayan çeşitli ölçü seçenekleri de sunuyor.

Evy Baby Bebek Bezi: Bebeğinizin Cildi Güvende

Bebeğinizin cildi için zararlı olan materyallere yer vermeyen güvenilir marka, BPA, paraben, lateks gibi maddeler içermeyen ürünler hazırlıyor. Kullanım ihtiyacına göre farklı sayılara sahip olan paket seçenekleri sunan Evy Baby bez modelleri, 20’li, 30’lu, 90’lı gibi paketleme çeşitleriyle listeleniyor. Sıvıyı hızla çekme özelliğine de sahip olan Evy Baby bebek bezleri, esnek yan bantları sayesinde bebeğinizin hareketleri sırasında oluşabilecek cilt tahrişlerini önlemeye yardımcı oluyor. İkili sızdırmazlık kalkanı, süper emici kristaller, dağıtıcı yüzey, boydan boya sızdırmazlık kalkanı gibi bölümlerden oluşan bezler, bebeğinizin bez kullanımı sırasında oluşan sızma tehlikelerinden korunmasına da yardımcı oluyor.

Bebeğinizin Bedenine Göre Seçenekler

Yenidoğan bebeklere özel olarak tasarlanan 1 numaralı ürünleri bulunan Evy Baby 4 numaralı ürünleriyle 7-14 kg bebeklerin bedenlerine uyum sağlayan bezler sunuyor. Bebeğiniz, 2 ila 5 kg arasında ise yenidoğanlar için tasarlanan 1 numaralı ürünleri deneyebilir, 3 ila 6 kg arasında olan bebekleriniz için ise 2 numaralı Evy Baby bebek bezlerini tercih edebilirsiniz. 5 ila 9 kg aralığında bebeğiniz için, 3 numaralı ürünleri seçebilir, 9 ila 16 kg ağırlığa sahip olan bebeklerde 4+ bezleri kullanabilirsiniz. Evy Baby 5 numaralı bebek bezlerini ise 11 ila 18 kg ağırlığı bulunan bebekleriniz için değerlendirebilirsiniz. Eğer bebeğiniz 15 kg ve üzerinde ise bu durumda 6 numaralı bebek bezlerini deneyebilirsiniz.

Evy Baby Bebek Bezleri Watsons’ta!

Ürünlerin en üst yüzeyinde tamamen pamuktan elde edilen yumuşak bir tabaka kullanılıyor. Bu tabaka bebeğinizin cildinin olabilecek en sağlıklı alanla temas etmesini sağlıyor ve sürekli bez kullanımı ile oluşabilecek tüm tahrişlerin önlenmesine yardımcı oluyor. Bebeğinizin emekleme dönemleri için de güvenle tercih edebileceğiniz Evy Baby bebek bezleri, ince yapıları sayesinde bebeğinizin hafif ve özgür kalmasına da destek oluyor. Emekleme döneminde oluşabilecek sürtünme, sürünme, yuvarlanma gibi hareketlere karşı dayanıklı bantlara sahip olan bezler, bebeğinizin bez deneyimini rahat ve konforlu bir hâle getiriyor. Siz de bebeğiniz için en uygun bedeni sunan bez seçeneğini Watsons’ın özel fiyat seçenekleriyle satın alabilir, bebeğiniz için ekonomik ve kaliteli bir alışveriş yapabilirsiniz.