Fakir

Fakir

Alman mühendisliğinin kalitesini hayatınıza kazandıran Fakir, teknolojiyi evlere taşıma misyonuyla dünyanın birçok ülkesinde birinci sınıf bir imaja sahiptir. Tüketicilere kişisel bakımdan ev temizliğine, mutfak işlerinden ısıtıcı/soğutucu kategorisine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ürünlerinde işlevselliğin yanı sıra inovatif yaklaşımlar da sergileyen marka, yenilikçi vizyonu ile fark yaratır. Bunun yanında yaklaşık 350 farklı ürün kategorisinde kendini gösteren marka, tüketicilerin hayatlarında her zaman ayrı bir yere sahiptir. Özellikle elektrikli süpürgelerde Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan marka, en yeni ürünleriyle Watsons’ta sizi bekliyor!

Size Gözü Gibi Bakar

Kişisel bakım ürünleriyle ayrıcalıklı bir deneyim sunan marka, dış görünüşünüzde yapacağınız dokunuşların sizi bir yıldıza dönüştürmesini sağlar. Saçın elektriklenmesini ve yıpranmasını önleyen özel yapısıyla Fakir saç maşası, saçlarınıza kolayca şekil verebilirsiniz. Yenilikçi teknolojiler taşıyan Fakir saç düzleştirici, saçlarınızı düzleştirerek tarzınızın en önemli parçası olan saçınızın imajını güçlendirebilirsiniz. Saçlarınızı kuruturken aynı zamanda şekil vermenize de imkan sunan Fakir saç kurutucu, farklı başlıkları sayesinde saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlar. Ayrıca saç ve sakallarınızı kolaylıkla öne çıkarabileceğiniz Fakir tıraş makinesi, tarzınızda fark yaratır.

Mutfağınızda En İyi Yardımcınız

Mutfak araç gereçleri kategorisindeki ürünleriyle marka, yenilikçi vizyonunu mutfağınıza da taşır. Sahip olduğu göstergeler ve teknolojik özelliklerle çay yaparken büyük kolaylıklar sunan Fakir çay makinesi, keyifli anların vazgeçilmezidir. Fakir çaycı, pratik bir şekilde çay yapmanızı sağlamasının yanında güvenlik sistemleriyle de öne çıkar. Ayrıca tost makinesi, waffle makinesi, ekmek kızartma makinesi, meyve sıkacağı, ekmek yapma makinesi, mikrodalga fırın ve daha birçok ürünü Fakir kalitesiyle hayatınıza kazandırabilir, mutfak işlerinizi hem daha kolay hem daha keyifli bir yolla halledebilirsiniz. Hazırlayacağınız sofraları bir ziyafete dönüştürecek ürünler sunan marka, mutfakta en iyi yardımcınız olacak.

Ev İşleri Artık Daha Kolay!

Günlük ev işlerinizin size bir yük olmasını engelleyen Fakir, en çok göz korkutan ütü yapma işini daha pratik bir hale getirir. Fakir ütü çeşitleri, sunduğu birbirinden farklı ve işlevsel alternatifleriyle sizin için en uygun ürünü bulmanızı sağlar. Her türden kumaşı rahatlıkla ütüleyebilmeniz için çeşitli ürünlere sahip olan marka sayesinde kıyafetlerinizi çok daha hızlı ütüleyebilir; günlük yaşantınızda, iş hayatınızda ve şık ortamlarda kıyafetlerinizin göz alıcı bir güzelliğe bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Siz de kişisel bakımınızda, günlük işlerinizde ve ev hayatınızda teknolojiden yararlanmak istiyorsanız Fakir’in yenilikçi ürünleri için Watsons’ı tercih edin!