Seçilen Filtreler :
Kategori
Promosyon
Cilt Tipi
Etki
Ürün Tipi
Ürün Türü

Garnier

3 adet ürün bulundu
3 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor

Garnier

Kozmetik ürünleri denince akla ilk gelen markalardan biri olan Garnier, özel formüllü ürünleriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanıyor. Cildinizi tazeleyen, neme doyuran özel içerikli kremleri, gözeneklerinizi gizlemeye yarayan BB krem ve CC kremleri, makyaj sonrasında cildinizi en iyi şekilde temizlemenize yardımcı olan makyaj temizleme suları, yüzünüzü yağdan ve kirden arındıran peeling ürünleri ve istediğiniz saç rengine kavuşabilmenize imkan tanıyan saç boyalarıyla Garnier, kullanıcıların favori kozmetik markaları arasında yerini alıyor. Garnier ürünleri, Watsons'ta sizleri bekliyor.

Garnier BB Krem ve CC Krem ile Gözenek Görünümünden Kurtulun

Garnier CC Krem ve BB Krem, incecik yapılarıyla cildinizde ağırlık oluşturmuyor. Cilt tonunuzu eşitlemeye yardımcı olan ürünler, pürüzlü ve çizgili görünümü de tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda özel içerikleriyle cildinizi gün içerisinde neme doyuran BB ve CC krem ürünleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu içerikleri bünyesinde barındırıyor. Marka, çeşitli ton seçenekleri sayesinde cilt renginize uygun olan ürünleri kolayca bulabilmenize de yardımcı oluyor. Garnier'ın göz çevresi ve tüm yüz için ayrı ayrı ürettiği BB ve CC kremleriyle güne ışıltılı bir başlangıç yapma fırsatı sizleri bekliyor.

Cildi Güneşten Koruyan ve Özel Bakım Uygulayan Kremlerle Tanışın

Garnier güneş kremi ürünleri, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Cildinize hassas bir bakım uygulayan ürünler, geliştirilmiş formülleri sayesinde ise suya dayanıklılık gösteriyor. Cildi güneş yanıklarına karşı koruyan güneş ürünlerinin yanı sıra Garnier, nemlendirici kremleriyle de dikkatleri üzerine koruyor. Nemlendirici kremlerden biri olan Garnier botanik krem, rahatlatıcı bir etki sunuyor. Cildinizi yağlandırmadan nemlendiren ürün, hoş kokusuyla da ferahlık hissi oluşturuyor. Botanik kremin yanı sıra birçok nemlendirici kreme ev sahipliği yapan Garnier, peeling ürünleriyle siyah noktalarla savaşıyor. Bu ürünlerden biri olan Garnier kömürlü peeling, hem maske hem peeling hem de temizleyici olarak kullanılabiliyor. Bu sayede siyah nokta görünümünden kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Tüm Garnier Ürünleriyle Cilt Bakımında Zirveyi Yaşayın

Garnier markasında yer alan ürünlerle cilt bakımı yapmak son derece eğlenceli bir hâl alıyor. Garnier yüz temizleme jeli ürünleri, makyajınızı cildinize zarar vermeden temizlemenize imkan sağlıyor. Garnier saç boyası, saçlarınızı dilediğiniz şekilde boyayabilmenize yardımcı olurken uzun süreli kalıcılık da ortaya koyuyor. Garnier makyaj temizleme suyu ise hem suya dayanıklı makyajları hem de zorlu göz makyajını en iyi şekilde temizliyor ve cildinizi ferahlatıyor. Garnier'in tüm ürünleri, Watsons'ta sizleri bekliyor!