Givenchy

Givenchy

Parfüm başta olmak üzere aksesuar ve kozmetik ürünleri ile ön plana çıkan, 1952'den beri faaliyet gösteren ve farkını her ürününde hissettiren Givenchy, eşsiz parfümleri ile Watsons'ta! Kadın ve erkek parfüm çeşitleri ile beğeninize sunulan Givenchy, dünyanın hemen her yerinde sıklıkla tercih ediliyor. Benzersiz esansları ve zengin notaları ile makul yoğunluklara sahip olan parfümler, uzun süreli kalıcılığıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Fransız markası, modanın merkezinin atmosferini yaşatıyor.

"Sonsuz, Ebedi, Ölümsüz Bir Parfüm"

Givenchy parfüm, erkekler için özel olarak geliştirdiği Givenchy Pi parfümü başlıktaki ifadeler ile özetliyor. Odunsu esansıyla ön plana çıkan parfüm, yoğun ve ilgi uyandırıcı bir etki yaratıyor. Kullanım esnasında farklı notaların tamamını duyabileceğiniz parfümün esans oranı yüzde 5 - 15 aralığına sahipken kalıcılık da gayet tatmin edici görünüyor. Givenchy erkek parfüm, 2 - 4 saat aralığında bir kalıcılık sunuyor. Tepe, kalp ve dip notaların her birinde üçer aroma bulunuyor. Parfümün üst notalarını turunçgil harmanı, biberiye, çam dikeni; kalp notalarını portakal çiçeği, demir ağacı ve fesleğen; alt notalarını ise vanilya, tarhun ve benzoin kristalleri oluşturuyor.

Geleneğe Bağlı, Modern Duruş

Givenchy'nin erkekler için sunduğu bir diğer parfüm olan Pour Homme de tıpkı diğer ürünler gibi benzersiz aromalar ve zengin notalar içeriyor. Yine EDT sınıfında yer alan bu ürün de 2 - 4 saatlik bir kalıcılık ve yüzde 5 - 15 oranında esans yoğunluğu sunuyor. Erkeksi kokunun somut hali olarak tabir edilebilecek Pour Homme, orjinal esansı olan ferah, ağaçsı kokusu ile ön plana çıkıyor. Parfümün tepe notalarında bergamot ve greyfurt bulunuyor; bu notalar parfümü yaz aylarında da kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Kalp notalarındaki karabiber ve davana ile dip notalarındaki sedir, oliban ağacı ve vetiver de Pour Homme'u benzerlerinden ayırıyor.

Givenchy'nin Karşı Konulamaz Hazzı

Givenchy kadın parfüm konusunda da şaşırtmıyor, ortaya eşi olmayan bir ürün çıkarıyor. İsmi gibi karşı konulamaz olan Givenchy Very Irresistible kadın parfümü 75 ml'lik şık şişesi ile göze çarpıyor. Parfümün esansı ve notaları birbirleri ile ahenkli bir bütün yaratırken yayılan koku, adeta baştan çıkarıyor. Çiçeksi olarak tabir edilebilecek kokunun notaları arasında gül çeşitleri ve yıldız anason bir adım öne çıkıyor. Bitkilerin doğal güzelliklerini yansıtan parfüm, harmanlanan bitkilerin kendine has aurasını taşıyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin ilgisini çekecek Givenchy parfümlerini sepete atabilir, yalnızca online alışveriş imkanının sunulduğu ürünler ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz.