Got2b

Got2b

Alman Henkel grubunun bir alt markası olan Got2b, saç bakım ürünleri ile her yaştan kadın ve erkeği hedefliyor. Geniş ürün yelpazesine sahip markanın saç şampuanları, krem ve maskelerinin yanı sıra şekillendirici köpük, jöle ve spreyleri de bulunuyor. Her saç tipi ve ihtiyaca özel bir çözümü bulunan markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alan Got2b kuru şampuan ise saçlarınızı suya gerek kalmadan saniyeler içinde temizliyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm kişisel bakım malzemelerini satın alabileceğiniz Watsons’ta kendine yer bulan Got2b ürünlerini hemen incelemeye başlayabilir, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Got2b Saç Bakım Ürünleri İle Hep Bakımlı

Saç bakım ürünleriyle beğeni toplayan marka, kadınları hedefleyen ürünlerinde saç tiplerine olduğu kadar ihtiyaç ve taleplere de çözümler üretiyor. Kuru, yağlı ve yıpranmış saçlar için farklı bakım ve onarım kürleri bulunan marka, özellikle kuru saç şampuanı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Saçınızı yıkamaya vaktinizin olmadığı ancak yenilenmiş ve taze bir görüntüye ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanabileceğiniz Fresh it Up Kuru Şampuan saçlarınızı tazeliyor. Şekil vermesi daha kolay hale gelen saçlar, kuru şampuan uygulandıktan sonra yeni yıkanmış gibi parlak ve canlı bir görüntüye kavuşuyor.

Got2b Ürünleri ile Hemen Şekillenen Saçlar

Saçlarınıza şekil vermekte güçlük çekiyorsanız Got2b ürünlerini deneyebilirsiniz. Kıvırcık, dalgalı ve düz saçlar için Got2b saç köpüğü, losyon ve sprey gibi farklı çözümleri olan markanın, hacim kazandırıcı belirgin bukleler serisi de bulunuyor. Saçınıza vermek istediğiniz şekle göre seçebileceğiniz farklı köpükler ya da fön ve maşa kullanmadan önce uygulayabileceğiniz losyonlar, arzu ettiğiniz etkiyi dakikalar içinde yakalıyor. Saçları yağlandırmadan şekillendiren ürünler, maşa ve fön gibi işlemlerin etkisini daha uzun süre korumasını sağlıyor.

Erkeklere Özel Got2b Saç Serisi

Erkekler için de özel saç bakım serileri üreten marka, Phenomenal serisi ile saçların daha kolay şekil almasını sağlıyor. Doku veren hafif şekillendirici jöle ve wax ile saçlar gün boyu bozulmadan kalıyor. Yağlandırmadan uzun etkili şekillendirme gücüne sahip olan ürünler, ıslak veya kuru saça uygulanabiliyor. Daha etkili ve mat bir görüntü için killi wax seçeneği de bulunan markanın ürünleri saçlarda kalıntı bırakmıyor. Got2b saç spreyi, köpüğü ve jöleleri hem erkekler hem de kadınlar için ideal çözümler sunuyor. Islak veya kuru saçlara rahatlıkla uygulanabilen ürünler, saçların parlak, canlı ve hacimli görünmesini sağlıyor. Saçlarınızı anında canlandıran ve şekil veren ürünleri, avantajlı Watsons fiyatları ile satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.