Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic güneş kremi ve çeşitleri, zararlı güneş ışınlarına karşı her zaman hazırlıklı olmanıza olanak tanıyan ürünlerden meydana gelir. Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz güneşten koruyan ve cildinizi besleyen yağlar ile etkili bir sonuç elde etmeniz sağlanır. Aradığınız cilt korumasına sahip olmanıza ve kısa sürede sağlıklı bir bronzluk elde etmenize olanak tanır. Watsons'ın fırsatlarla dolu dünyasında yer alan markanın farklı ürün çeşitlerine ulaşarak dilediğiniz özelliklere sahip olanları sepetinize ekleyebilirsiniz.

Güneş Işınlarına Karşı Etkili Çözüm

Egzotik tropikal çiçekler, Hindistan cevizi, aloe vera, papaya, mango gibi birçok zengin içeriğe sahip olan Hawaiian Tropic ürünleri cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi koruyan, cildin gerekli nemlilik seviyesine ulaşmasını ve etkili bir bronzluk kazanmasını sağlayan ürünleri Watsons avantajları ile kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Hawaiian bronzlaştırıcı ürün seçenekleri, içerdikleri farklı yağlar sayesinde her cilt tipine uyum gösterir. Farklı SPF değerlerine sahip olan ürünleri gün içerisinde ışınların yoğun olduğu zamanlarda, cilt hassasiyetinize veya tercihlerinize bağlı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her Mevsim Cildinizi Koruyun

Cilt tipinize ve kullanım tercihlerinize uygun olarak üretilen farklı ürün seçeneklerini düzenli olarak kullanmanız durumunda kalıcı etkiler görülür. Farklı ürünler cildinizde oluşabilecek olan güneş lekelerinin önüne geçer ve cildi sıkılaştırır. Özellikle yaz mevsimlerinin ve tatil planlarının olmazsa olmaz bakım ürünlerinden olan güneş bakım ürünlerini cilt sağlığınızı korumak için her mevsim kullanabilirsiniz. Hawaiian Tropic Bronzlaştırıcı Yağ ile dilediğiniz bronzluğa kısa sürede, sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Düşük SPF değerli ürünler gibi, Hawaiian Tropic Dark gibi yüksek değerli bir ürün ile de plaj çantanızı hazır bulundurabilirsiniz. Güneşlenmeden önce rahatça uygulayabileceğiniz ürünler ile kusursuz bir bronzluk yakalayabilirsiniz.

Kusursuz Bir Bronzluk Elde Edin

Cildinize, güneşe maruz kalmadan 20 veya 30 dakika kadar önce koruyucu veya bronzlaştırıcı Hawaiian Tropic ürünleri uygulayabilir, etkili bir koruma gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler kullanımın ardından ellerde yapışkan his bırakmaz. 8 saate kadar etkisini koruyabilen ürün çeşitlerinden suda bile aynı verimi almanız sağlanır. Dayanıklı, besleyici, koruyucu, nemlendirici ve mükemmel etkilere sahip olan ürün çeşitleri sayesinde tüm etkinliklerinizi daha keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri çalkalayarak pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Devamlı bir koruma sağlaması için düzenli olarak kullanmanız gereken ürünler ile dilediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Watsons ile kısa süre içerisinde alışverişinizi yaparak her mevsim güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden cildinizi koruyun!