Huggies

7 adet ürün bulundu
7 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor

Huggies

Bebeği için en iyisini isteyen ebeveynlerin vazgeçilmez markalarından biri olan Huggies, bebeklerin büyüme sürecine özel olarak hazırladığı bebek bezi ürünleriyle Watsons'ta anne ve babaları bekliyor. Bebeklerin ıslaklık hissetmesini önleyen nem hapsedici özelliği bulunan ürünler, yenidoğan döneminden itibaren kullanabileceğiniz, hareket özgürlüğü sunan ürünlerden oluşuyor. Anne bebek ürünleri, bebek bezi ve mendiller tasarlayan ünlü marka, bebeklerin pişik, kızarıklık gibi problemler yaşama olasılığını en aza indiriyor. 8-15 yaşa kadar uzanan DryNites serisi de bulunan marka, her yaştan çocuğa güvenli ve kuru bir şekilde uyuma özgürlüğü sunuyor.

Huggies Bebek Bezi: Bebeğiniz İçin Yumuşak Doku

İç yüzeyinde yumuşak pamuk yastıkların kullanıldığı Huggies bebek bezi modelleri, sıvıyı derinlemesine emerek bebeğinizin cildinin olabilecek en kuru seviyede korunmasını sağlıyor. Aynı zamanda nefes alan dış yüzeyi bulunan ürünler, bebeklerin cildinin nefes almasına ve bu sayede pişikten korunmasına da yardımcı oluyor. Yenidoğan bebekler için Huggies Yenidoğan serisini değerlendirebilir, 2 ila 5 kg arasındaki bebekler için bu ürünleri kullanabilirsiniz. 4 ila 7 kg aralığındaki bebekler için ise Yenidoğan 2 numara serisini tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin kilosuna özel seçimler sunan markanın 3 numaralı, 4 numaralı, 5 ve 6 numaralı gibi farklı kilogram aralıklarına özel hazırlanan bebek bezleri de bulunuyor. Ürünü satın almadan önce paket üzerinde belirtilen kilogram aralıklarını inceleyebilirsiniz. Huggies bebek bezlerinin sunduğu bir diğer kolay özellik de ıslaklık göstergesi oluyor. Bebeğinizin altının ıslanmış olup olmadığını henüz açmadan görebilmenizi sağlayan modeller, ön bölümde bulunan çizgiler yardımıyla bilgi almanızı sağlıyor.

Huggies Mayo Bez Modelleriyle Banyo Keyfi

Huggies mayo bez ürünleri, bebeğiniz deniz, havuz, banyo, küvet, oyun havuzu gibi alanlardayken ıslaklığın dışarı sızmasını önlüyor. Esnek bel bandı bulunan ürünler, bebeğinizin hareket halindeyken rahat etmesini sağlarken, normal bebek bezleri gibi suda şişmiyor. Koruyucu yan bariyerler sayesinde bebeklerin su içerisinde özgür olmasını sağlayan modeller, kolay açılıp kapanan kenar bantlarıyla ultra kolaylık sunuyor. 7-15 kg ve 12-18 kg aralıkları bulunan ürün modelleri, bebeklerin tatil günlerini mutlu bir şekilde geçirmelerine yardımcı oluyor.

Bebeğinizin Cildini Koruyan Islak Mendil ve Havlular

Alkol, paraben, fenoksietanol gibi bebeklerin cildi için zararlı maddeler içermeyen formüle sahip Huggies ıslak havlu ürünleri, saf ve doğal içerikleriyle bebeğinizin temizliğinde en büyük yardımcınız oluyor. Yenidoğan bebekler için hazırlanan özel modelleri de bulunan ıslak havlular, %99 oranında saf su içerdiği için bebeğinizin cildi için güvenli bir temizlik aracı olabiliyor. Tüm Huggies ürünlerini Watsons'tan ekonomik fiyat seçenekleriyle satın alabilir, bebeğinizin rahatlığını koruyabilirsiniz.