Kategori
Promosyon
Sürdürülebilir Yaşam

Humble Brush

Humble Brush

Diş ve diş eti sağlığına önem verenlerin beğendiği markalardan biri olan İsveç menşeli Humble Brush ürünlerini Watsons’tan satın alabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için farklı ürün gruplarına sahip olan marka; diş macunu, diş fırçası, beyazlatıcı macun ve diş ipleri üretiyor. Diş ve diş etlerinize hak ettiği bakımı yapmak için satın alabileceğiniz Humble Brush ürünlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Yetişkinler için Detaylı Diş Bakımı

Güçlü formülleri sayesinde diş minesi ve diş etlerine bakım yaparak destek veren Humble Brush diş macunları, dişlerin çürümesini önlemeye yardımcı oluyor. Gün boyu yediğiniz gıdalar ve içtiğiniz doğal meyve suları dahil sıvılar, tortuları temizlenmedikleri takdirde diş minesine zarar veriyor. Humble Brush diş macunu çeşitleri, gıdaların diş üzerinde bıraktığı tortu ve kalıntıları temizliyor. Ağzınızda yer edinmeye çalışan bakterileri ise yok ediyor. Kahve, sigara ve çay tüketenlerin şikayet ettiği leke ve sararmalara karşı çözüm sunan Humble Brush ürünleri arasında doğrudan bu tip problemlerle mücadele eden diş macunları da bulunuyor.

Herkes için Humble Brush Diş Fırçası

Hassas diş etleri kimileri için zorlayıcı olabiliyor. Diş eti kanamaları sıklıkla görülen şikayetler arasında yer alıyor. Bazı şikayetler daha ciddi sorunlara işaret ediyor olsa bile önemli bir kısmı yanlış diş fırçası seçmekten kaynaklanıyor. Humble Brush, marka olarak kişilerin ağız yapısına uygun üç farklı boyutta diş fırçası üretiyor. Yetişkinler için ideal boyutlarda tasarlanan Humble Brush diş fırçası modelleri, sert, orta sert ve yumuşak olmak üzere gene üç farklı yapıya sahip. Bambudan yapılan sapları doğada kolayca çözünebilen fırçaların, naylon kılları ise uygun ortamlarda yeniden işlenerek kullanıma kazandırılabiliyor.

Çocuklar için Humble Brush Ağız Sağlığı Ürünleri

Çocukların küçük yaşlardan itibaren mutlaka kazanması gereken kişisel bakım alışkanlıklarından biri olan diş ve ağız sağlığı bakımı Humble Brush ürünleri sayesinde eğlenceli bir aktiviteye dönüşüyor. Ekstra yumuşak fırçalara sahip bambu diş fırçaları, çocukların ağız yapılarına uygun formlarda tasarlanıyor. Küçük parmakların bile kolayca kavrayabileceği diş fırçaları, ağız bakımı eğitiminin küçük yaşlardan itibaren başlamasına olanak sağlıyor. Çocuklar için özel olarak geliştirilen formüllere sahip Humble Brush macunlar Gluten ve GLS içermiyor. İlk süt dişleri çıktıktan sonra güvenle satın alabileceğiniz diş macunu çeşitlerinin kullanımı, 0-6 yaş arasında, ebeveyn kontrolünde öneriliyor.

Diş macunu ve fırçaları dışında yetişkinler için diş ipi de üreten markanın tüm ürünlerini Watsons avantajları ile satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.