Julius Meinl

Julius Meinl

Julius Meinl kahve tutkunlarının en sevdiği markalar arasında yer alır. Marka, birinci sınıf kahve lezzetini tüm çeşitleri ile sunar ve tercihiniz hangisi olursa olsun, size her bardakta benzersiz bir aroma deneyimi yaşatır. Watsons ise Julius Meinl’in tüm dünyada kabul görmüş en iyi çeşitlerini sizin için bir araya getiriyor. Seçenekler arasında filtre kahvelerin çekirdekli ya da öğütülmüş çeşitlerini, kapsül halinde sunulan espresso ürünlerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Julius Meinl kahvelerini French press ve otomatik makineler ile demlemeniz de mümkün. Üstelik markanın rakipsiz lezzetine ve tüm çeşitlerine Watsons’ın özel fiyat fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Siz de hemen sipariş vererek kahve tutkunuzu bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Julius Meinl Çekirdek Kahve Çeşitleri

Gerçek kahve tutkunları kahvelerini her zaman çekirdek halinde almayı tercih eder. Çünkü çekirdek ürünler çok uzun zaman bayatlamadan durur ve kahve demleme işleminden hemen önce çekildiği takdirde çarpıcı aromasını da en iyi şekilde sunar. Julius Meinl çekirdek kahvelerini 3 farklı aroma ile sunuyor. Bu aromalar içinde en sevilen çeşit ise Prasident ürünü oluyor. Julius Meinl Prasident acı ve ekşi tatların en iyi şekilde harmanlanması ile ortaya çıkıyor. Prasident’in Arabica ve Robusta çekirdekleri Orta Amerika ve Papua Yeni Gine’deki yüksek yaylalardan toplanıyor. Dünyanın en lezzetli kahve çekirdekleri de her zaman bu yaylalarda yetiştiriliyor. Yüksek asitli yapısı ile yumuşak bir içim sunan Prasident çekirdeklerini kahve öğütücülerde ya da öğütme fonksiyonu sunan otomatik makinelerde çekerek kullanabilirsiniz. Çekirdek kahvenin ağızda bitter çikolata aroması deneyimlemek isterseniz markanın Jubileum ürününü tercih edebilirsiniz. Narenciye ve çiçek aromalarını da içeren Jubileum, ilk olarak markanın 100. doğum günü için üretildi. Bu özellik bile Jubileum’u denemeniz için güçlü bir çağrı niteliği taşıyor. Orta kavrulmuş ve kadifemsi krema ile desteklenmiş Wiener Melange Bristol çeşidi de çekirdek kahve sevenlerden tam puan almayı başarıyor. Julius Meinl filtre kahve lezzetini tüm çekirdek ürünleri ile siz de elde edebilirsiniz.

Julius Meinl Kafeinsiz Espresso Tutkunlarını da Unutmuyor

Espresso kahveler yüksek kafein oranları ile öne çıkıyor ve özellikle sabahları daha çabuk uyanmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Espresso çeşitleri kapsül halinde sunuluyor. Kapsül kahveleri ancak bu özelliği sunan makinelerde tüketebilirsiniz. Julius Meinl’in espresso çeşitleri ile hem yorgunluktan arınabilir hem de birinci sınıf kahve lezzetini deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz kafein içermeyen espresso çeşitlerini de Julius Meinl etiketi ile bulmanız mümkün. Markanın Espresso Decaf ürünü kafein içermiyor ve yumuşak, dengeli bir aroma sunuyor. Orta Amerika’da yetiştirilen kahve çekirdekleri ile Asya menşeli çekirdekleri buluşturan bu ürünü kafeinsiz olduğu için geç saatlerde bile rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Kafein İçeren Julius Meinl Espresso Çeşitleri

Kapsül halinde sunulan espresso Ristretto Intenso çeşidi markanın deyimi ile inatçı bir aroma içeriyor ve damaktaki tadını uzun süre koruyor. Amerika, Afrika ve Asya çekirdeklerini harmanlayan bu ürün sayesinde yoğun bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Volkanik topraklarda yapılan kahve yetiştiriciliği de bu kültür içerisinde önemli bir yer tutuyor. Julius Meinl ise volkanik lezzetleri Espresso Crema çeşidinde bir araya getiriyor. Espresso Crema, Nikaragua'nın ünlü volkanik topraklarından dünyaya yayılan Arabica çekirdeklerini Asya'nın kadifemsi Robusta’sı ile harmanlıyor. Narin bir aroması olan bu ürün, kahve ile çok fazla haşır neşir olmayanların bile seveceği incelikli bir tat sunuyor. Julius Meinl’in kapsül kahveleri alüminyum, PVDC, OGM ve BPA gibi zararlı kimyasal unsurları da içermediği için sağlığına dikkat edenler tarafından tercih ediliyor. Siz de nitelikli kahve lezzetini Julius Meinl ile deneyebilir ve markanın tüm ürünlerine Watsons ile ulaşabilirsiniz.