Knorr

Knorr

Ortaya koyduğu ürün çeşitleriyle damak tadınızın gelişmesine katkıda bulunan Knorr, beslenme tercihlerinizin sağlıklı olmasını sağlayan ürünlerine her gün bir yenisini ekliyor. Tüketicisine alıştığı tadı ulaştırmayı hedefleyen marka, hazırladığı yeni nesil atıştırmalıklar ile Knorr lezzetini hayatın her anında denemeyi kolaylaştırıyor. Doğal sebze ve baklagiller kullanılarak hazırlanan sıra dışı Knorr Veggie’s atıştırmalıklar, sağlıklı beslenmeye önem veren tüketicilere eğlenceli alternatifler sunuyor. Damak tadınızı farklı tatlara alıştıran Knorr Veggie's sebze kıtırları, en doğal halleriyle sizleri Watsons’ta bekliyor.

Sebzelere Bakışınızı Değiştiren Atıştırmalık: Knorr Veggie's

Patlıcan, kabak, nohut ve havuçtan oluşan Veggie’s kıtırları, size geleceğin yiyeceklerini tatma fırsatı sunuyor. Knorr’un sürdürülebilir tarım uygulamalarının bir halkası olan ürünlerle hem kendinize hem de çocuklarınıza sebzeleri sevdirebilirsiniz. Düşük yağ ve tuz oranı sayesinde dilediğiniz zaman tüketebileceğiniz sebze kıtırları, dilerseniz diyet listenizde yer verebileceğiniz kadar sağlıklı bir içerikle sizlere sunuluyor. Kurutulmuş doğal sebzeler ve Knorr baharatları kullanılarak hazırlanan çıtır lezzetler, hayatınıza bambaşka bir cips çeşidi olarak dâhil oluyor.

Yeni Nesil Knorr İkramlıklarla Nefis Tarifler

Sebzelerin doğal yapıları korunarak üretilen kıtır sebzeler, tadıyla damaklarda yarattıkları etkiyi rengarenk dokularıyla görsel açıdan da destekliyor. Patlıcanın mor rengi, nohutun sarısı ve turuncunun en özel hali Knorr havuç kıtırı bir araya geldiğinde iştah açan bir görüntü yaratıyor. Yürüyüş yaparken, televizyon izlerken severek tüketeceğiniz sebze kıtırlarını dilerseniz misafirlerinize ikramlık olarak da servis edebilirsiniz. 20 gramlık paketlerde satışa sunulan ürünleri, dilerseniz Knorr sos ve çeşniler eşliğinde lezzetine lezzet katarak tüketebilirsiniz. Ağızda dağılan kıtır dokuları ile farklı tarifler denemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız. Hızlı yaşamın yoğun temposunda beslenmenize destek olacak kıtır sebzeleri, minik ve kolay taşınabilir paketleri ile istediğiniz her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

Pratik, Hafif, Lezzetli Knorr Ürünleri

Her üründe tadına doyulmaz lezzetlerle hayatınızı süsleyen Knorr, yeni sebze kıtırları ile sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünler hazırlıyor. Kilo kontrolü yapanlar ile tuzlu ve yağlı yiyecekler tüketemeyenler için hoş bir atıştırmalık olan Knorr kabak kıtırı, yüksek lif ve proteinin yanı sıra zengin potasyum değerlerine sahiptir. İçeriğinde gluten olmaması, bu konuda hassasiyet yaşayan kişiler içinde değerli bir alternatif oluşturur. 64 kalorilik paketiyle sağlığınıza verilen önemi gösteren kurutulmuş kabak kıtırı, paprika özleri ve süt ile eşsiz bir aroma elde eder. Beslenme alışkanlıklarınıza sağlıklı ve renkli dokunuşlar katan Knorr Veggie's çeşitlerine, iyi yaşamın değişmez adresi Watsons’tan ulaşabilirsiniz.