Marmara

Marmara

Parfüm ve hijyen ürünü olarak her zaman ve her yerde kullanılabilen özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilen Marmara kolonya çeşitleri Watsons'ta! Kalıcı ve güçlü etkisi sayesinde uzun süre ferahlık, serinlik ve temizlik hissi veren ürünler günlük kullanım, misafire hoş geldin veya tıraş sonrası için oldukça idealdir. Naturel limon çiçeklerinin büyüleyici esansı, taze ve yeşil meyve tomurcuklarının özünden alınarak hassasiyetle geliştirilir. Kalite ve güveni bir arada sunan Marmara kolonyaları ev, ofis, iş yeri gibi mekânlarda ya da spor, gezi, seyahat amaçlı aktiviteler esnasında hem ferahlatan hem de dezenfektan özelliği sayesinde, gereksinim duyduğunuz her an elinizin altında.

Ferahlatan ve Serinleten Etkisiyle Marmara Limon Kolonyası

Saflığı ve doğallığı sağlıklı cam şişelerde bir araya getiren Marmara kolonya alternatifleri, farklı ebatlarda tasarlanan ambalajları sayesinde kullanıcıların ihtiyacına ve zevkine uygun seçenekler sunar. Kolonyanın serinlik vermesini sağlayan ve hijyen etkisini artıran etil alkol, uçucu özelliği sahiptir. Buharlaşarak havaya karışan madde vücut sıcaklığını da beraberinde götürdüğü için sürüldüğü bölgede ısının düşmesine ve serinlik hissedilmesine yardımcı olur. Keskin kokusuyla bilinen Marmara limon kolonyası, önemli oranda ferahlama sağlayan güçlü bir esanstır. Limon çiçeklerinden özenle damıtılan bitki ekstresi doğallığıyla ön plana çıkar. Kolonyanın tüketiciler üzerinde hem hafif ve hoş kokulu bir etki yaratması hem de ekonomik olması, ürünlerin tercih edilme nedenini artırır.

Limon Çiçeği Özünden Gelen Zindelik ve Temizlik

-Marmara kolonya, limon çiçeğinin taze ve etkileyici kokusunu uzun süre hissettirdiği için parfüm olarak kullanılabilir.
-Beden ısısını azaltmayı sağlayan özelliği sayesinde sıcak havalarda vücudu serinletmeye yardımcı olur.
-Keskin ve nefes açıcı kokuya sahip olan kolonyalar, ferahlık verdiği için baygınlık hissini minimum seviyeye indirir.
-Yara, sıyrık gibi küçük cilt yaralanmalarında ve acil sterilizasyon gereken durumlarda uygulandığı bilinir.
-Suya, sabuna ulaşılması zor olan ortamlarda, hijyen etkisini artırmak için kolonya kullanılması faydalı olur.
-Tıraş uygulamaları sonrasında cildin rahatlamasına ve ferahlamasına büyük ölçüde yardımcı olur.

Bakterilere Karşı Ultra Hijyen Sunan Marmara Kolonya

Kullanıcı ve çevre dostu cam şişesinde kullanıcılarla buluşan Marmara limon kolonyası, dengeli akıtma tıpası ve muhafazalı kapağı sayesinde ergonomik bir tasarıma sahiptir. Şık ve estetik ambalajın içerisine yerleştirilen kolonya formülü, görsel zarafeti ile de oldukça dikkat çekicidir. Uzun süren etkisini kaybetmeyen taze ve yeşil limon aroması kendinizi her an ferah ve zinde hissetmenizi sağlarken, 80 derece etil alkol oranıyla mikroplara karşı ultra hijyen sağlanması bakımından yardımcı olur. Kişisel, günlük ve rutin olarak kullanabileceğiniz ya da sevdiklerinize ikram edebileceğiniz Marmara kolonyalarına, Watsons'ın indirim fırsatlarından ve kampanya ayrıcalıklarından yararlanarak hemen sahip olabilirsiniz.