Melitta

Melitta

Kahve keyfini farklı bir boyuta taşıyan Melitta, Watsons’ta sizlerle buluşuyor. Lezzetli bir kahve için ihtiyaç duyacağınız her şeye ulaşmanızı sağlayan marka, kahve makinesinden filtre kağıdına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Pratik ve Lezzetli Bir Kahve İçin: Melitta Kahve Makinesi

Filtre kahve lezzetini doruğa çıkaran, ideal demleme sıcaklığı ve süresini ayarlayan Enjoy Top kahve makinesi, aroma seçimi fonksiyonuyla sizi damak tadınıza en uygun kahveyle buluşturuyor. 10 fincana kadar lezzetli filtre kahveye ulaşmanızı sağlayan model, şık tasarımıyla da mutfağınıza estetik değer katıyor. Kahve lezzetine hızlı ve pratik bir biçimde ulaşmak isteyenlerdenseniz Easy Top II modeline göz atabilirsiniz. Kolay kullanımıyla tercih edilen bu filtre kahve makinesinde 10 fincana kadar, hızlı ve lezzetli kahveye ulaşabilirsiniz.

Berrak Kahvenin Sırrı: Melitta Kahve Filtre Kağıdı

Aromazones filtre kağıdı, kahvenizin lezzet notalarını açığa çıkaran 3 aroma bölgesine sahip. İşlem görmemiş, ham kağıttan üretilen kahve filtresi Optima Timer modeli için uygundur. Melitta beyaz filtre kağıdı, pek çok kahve makinesi modeli için uygun bir alternatiftir. İdeal kahve lezzetinden ödün vermeyen model, doğal oksijen kullanılarak beyazlatılır. Yüzeyinde yer alan 3 aroma bölgesi, kahvenin lezzetini açığa çıkarmak için özelleşmiştir. Paketinde 80 adet ürün yer alır. 3 aroma bölgesinin lezzet artısını her kahve makinesinde katkısız olarak yaşamak istiyorsanız Melitta Original kahverengi filtre kağıdını deneyebilirsiniz. Tamamen biyoçözünür özelliğe sahip kağıdın paketinde 80 adet filtre bulunur. Kahve deneyiminizi daha üst düzeye taşımak istiyorsanız Melitta Gourmet filtre kağıdını satın alabilirsiniz. Kahve yağlarının geçişine izin vererek 800’den fazla aromayla buluşturan modelin paketinde 80 filtre kağıdı yer alır.

Melitta Kahve Tadıyla Buluşun

Melitta, kaliteli kahve çekirdeklerini ideal incelikte çekerek fincanınızla buluşturuyor. Montana filtre kahve, Arabica kahve çekirdeklerinin zengin aromasını paketinde taşıyor. Özel kahve çekirdeklerinin hassas kavurma yöntemleriyle zenginleştirildiği bir kahve deneyimi için Des Jahres öğütülmüş kahveyi deneyebilirsiniz. Kahve çekirdeklerini, değirmende kendiniz çekerek taze kahve deneyimini her gün yaşamak için markanın çekirdek kahvelerini de deneyebilirsiniz. Orta derece kavurmayla aroması açığa çıkarılan La Crema, altın renkli köpüğü ve benzersiz aromasıyla güçlü bir kahve tadı sunuyor. Düşük asidite ve yumuşak içim için Speciale çekirdek kahve ideal bir alternatif. Espresso keyfine istediğiniz her an ulaşmak için çekirdek kahvelerin Espresso seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ürünün ideal espresso kavurma derecesi, çok katmanlı tadını ortaya çıkarıyor. Kahve deneyiminizi gurme boyutuna çıkarmak için Melitta ürünlerine Watsons’tan ulaşabilirsiniz. Online kanaldan kolayca sipariş verebilir, hızlı ve güvenli bir biçimde satın alarak kahve keyfinizi artırabilirsiniz.