Microsoft

Microsoft

Teknolojik ürünleri sayesinde özellikle bilgisayar kullanımı sırasında fayda sağlayan Microsoft, onlarca farklı ürünüyle Watsons’ta! Markanın mouse, klavye gibi çeşitli elektronik ürünleri ve bilgisayar aksesuarlarıyla hayat kolaylaşıyor. Ürünlerinin tasarımıyla ve kolay kullanımıyla beğeni kazanan Microsoft, kablosuz ürünleriyle de teknolojinin en yeni ve en iyi hâlini kullanıcılarına sunmayı başarıyor.

Microsoft Klavye İle Yazı Yazmak Daha Kolay

Marka ürettiği klavyeleriyle birçok yenilikçi özelliği kullanıcıların hayatına dahil ediyor. Microsoft klavye modelleri, Touchpad özelliğine sahip olmaları açısından da öne çıkıyor. Bu sayede mouse ve klavye teknolojisini bir arada kullanabilir, büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Microsoft kablosuz klavye modelleri, cihazınıza Bluetooth veya Wi-Fi bağlantıları üzerinden kolayca bağlanabilir. Kablosuz klavyeler sayesinde kablolara bağlı kalma sorunu ortadan kalkıyor. Klavyenizi cihazınızla aranıza belli bir mesafe koyarak da kullanabilirsiniz. Fonksiyon ve multimedya tuşları gibi özellikleriyle öne çıkan ürünler, Spill Resistant özelliğiyle de koruma sağlıyor. Çeşitli özellikleri sayesinde aksiyonları daha hızlı alabilmenize olanak tanıyan klavye modelleri, işlerinizi kolayca bitirebilmenize yardımcı olurken sınırları da ortadan kaldırıyor.

Microsoft Mouse ile Kontrol Sizin Elinizde

Microsoft mouse modelleri, son derece konforlu ve ergonomik bir tasarıma sahip. Çeşitli teknolojilerle donatılan ürünler, kullanıcı deneyimini oldukça kolay ve pratik bir hâle taşıyor. Kablolu veya kablosuz olmak üzere farklı modelleri bulunan mouse çeşitleri, daima bağlantıda kalmanıza da olanak tanıyor. Mouse modelleri, parmaklarınızı dinlendirebilmeniz için özel bir tasarıma sahip. Parmağınızı dinlendirebileceğiniz bir haznenin yanı sıra ürünler, yukarı ve aşağı hareket ettirilebilen kaydırma tekerleği ile sağa ve sola dönebilen tekerleğiyle de beğeni kazanıyor. Bluetooth bağlantısı üzerinden cihazlarınıza kolayca bağlanabilen Microsoft kablosuz mouse modelleri, hem hareket hâlindeyken hem de cihazınızdan uzaktayken bağlantıda kalmanıza olanak tanıyor. Ürünlerde yer alan teknolojilerden biri olan Blue Track Teknolojisi, geniş bir mavi ışık oluşturuyor. Bu ışık, görüntülerle birleşerek görüntünün yüksek kontrastlı bir resmini meydana getiriyor. Böylece daha önce görülmemiş bir izleme etkisini deneyimleyebilirsiniz.

Microsoft ile Daha Fazlasını Keşfedin

Microsoft, ürettiği teknolojik ürünleriyle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Bu ürünler ile teknolojik cihazlarınızı güvenle kullanabilir, daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Ürünlerinin dayanıklılığıyla beğeni kazanan marka, ergonomik bir kullanım imkanını en iyi hâliyle kullanıcılara sunuyor. Microsoft’un kullanıcılarına sunduğu faydalara Watsons ayrıcalıkları ve avantajlarıyla siz de hemen kolayca sahip olabilirsiniz. Watsons’ta yer alan ürünleri şimdi inceleyin ve hayatınıza teknolojik yeniliği dahil edin!