Molfix

Molfix

Anne bebek markaları arasında güvenle tercih edebileceğiniz markalardan biri olan Molfix, bebekler için rahatlık sunan ürünleriyle anne ve babalardan tam puan alıyor. Türkiye'de bir ilk olan 3D bebek bezi teknolojisine imza atan marka, bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlayan özel teknolojileriyle maksimum konfor sunuyor. Her yöne esneyebilen ve pamuksu yumuşaklık sunan bebek bezleri, bebeğinizin pişik gibi olumsuz etkenlerle karşılaşmasını önlerken, sizin için de kolaylık sağlıyor. ''En İyi Cilt Koruması'' ibaresiyle satışa sunulan özel premium serileri de bulunan marka, Watsons'ta sizi bekliyor.

Molfix Bebek Bezi: Büyüme Sürecine Eşlik Eden Bedenler

Bebeğinizin hızla artan kilosuna eşlik edebilecek çok sayıda beden seçeneği sunan Molfix bez standart bez, külot bez ve Pure & Soft serisi ürünleri olmak üzere üç ayrı çeşitte hazırlanıyor. Molfix Yenidoğan serisi başta olmak üzere, doğumdan itibaren kullanabileceğiniz farklı bebek bezi numaralarını keşfedebilirsiniz. Prematüre bebekler için 0 numaradan başlayarak yenidoğan için 1 ve 2 numaralı bebek bezleri bulunan marka, 0 numara bezleriyle 3 kg'a kadar olan bebekler için rahatlık sunuyor.

1 ve 2 numaralı seçenekler ise 2-5 kg arası ve 3-6 kg arası bebekler için kullanılabiliyor. 3 numaralı bebek bezleri, 4 ila 9 kg aralığındaki bebekler için önerilirken Molfix 4 ve Molfix 5 numaralı bebek bezleri, 7-14 kg ve 11-18 kg bebekler için tavsiye ediliyor. 4+ ve 5+ modelleri ise 9-16 kg ve 13-20 kg bebekler için kullanılabiliyor. Eğer bebeğiniz 15 kilogram ve üzerindeyse bu durumda Molfix Extra Large 6 numaralı bebek bezlerini de seçebilirsiniz.

Molfix Külot Bez ve Bebek Bakım Örtüsü Modelleri

Molfix külot bez, hareketli bebeklerin bile çok kolay bir şekilde bezlenebilmesine yardımcı oluyor. Bezleme süresini kısaltarak anne - babalara zaman kazandıran külot bezler, esnek yan bölümleri sayesinde bebeklere ekstra rahatlık verebiliyor. Elastik bel ve gövde sistemi bulunan ürünler, bebeğinizin gün içerisinde kolay hareket edebilmesini sağlıyor. Ayrıca emekleme, sürünme gibi bebek hareketleri sırasında kayma problemleri oluşmasını da önlüyor. 94 adet, 45 adet gibi farklı paketlerde satılan ürünlerin, ekonomik paket seçenekleri ve ultra büyük boyları da bulunuyor.

Molfix Islak Mendil: İzotonik Su ile Bebeğinizin Cildi Güvende

Yenidoğan bebekler, hassas ciltli bebekler ve ferah temizlik serileri bulunan Molfix ıslak mendil modelleri, 50'li, 60'lı paketler içerisinde 3'lü, 4'lü ya da tekli olarak satışa sunuluyor. Doğal pamuktan yapılan havlu bölümü ve cilt için en güvenli su ibaresi taşıyan izotonik sulu ürünlerle, bebeğinizin cildini temizlerken koruyabilir, aynı zamanda bebe losyonu desteğiyle nemlendirebilirsiniz.

Bebeğiniz için en uygun ürünleri Watsons'tan hemen satın almak için sepete ekleyin, en konforlu seçimleri denemeye başlayın.